Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ନବିବାହିତା ଅର୍ଚ୍ଚିତା (Archita) କିପରି ରାମ ନବମୀ ପାଳନ କରିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ରାମ ନବମୀ ସାରିଯାଇଛି । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ସମସ୍ତେ ରାମ ନବମୀ ଟି କୁ ଭଲ ସେ ପାଳନ କରିଥିବେ କିନ୍ତୁ କଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଅମ ଅଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର କଳାକାର ମାନେ କେମିତି ରାମ ନବମୀ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଯଦି ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧମ ରେ । ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ରେ ନୂଆ କରି ବିବାହ ହୋଇଥିବା ସୁପର ଷ୍ଟାର ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚିତା ମହାନ୍ତି ଏହି ରାମ ନବମୀ ଟି ବେଶ ଧୂମ ଧାମ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓଅର୍ଚିତା ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଆଗ ଧାଡ଼ି ର ହିରୋ ହିରୋଇନ ।

ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ପ୍ରାୟ ୫ ଗୋଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏ ଦୁଇ ଯୋଡି କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚିତା ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଓ ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ ସେ ରାଜସ୍ଥାନ ର ଏକ ବିଳାସ ପୂର୍ଣ ସ୍ଥାନ ରେ ରାଜକୀୟ ଢଙ୍ଗ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବିବାହ ଘରେ ଉଭୟ ଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ହିନ୍ଦୁ ରୀତି ନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଘର ସମ୍ପୂର୍ଣ ହୋଇଥିଲା ।

ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ଓଡ଼ିଶା ଫେରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ରିଶେପସନ ପାର୍ଟି ଥରେ ନୁହେ ବରଂ ତିନି ଥର ପାର୍ଟି ଦେଇଛନ୍ତି । ବାହାଘର ପରେ ଏ ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ଅର୍ଚିତା ସଂକଳ୍ପ ବଦ୍ଧ କରିଥିଲେ ଯେ ଯେଉଁ ଭଳି ଭାବେ ସବ୍ୟସାଚୀ ବିବାହ ପୂର୍ବ ରୁ କରୋନା ସମୟ ରେ ଲୋକ ମନ ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ ଓ ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ଓ ଏଥିରେ ଅର୍ଚିତା ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିସୂତି ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ତାହାଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ରାମ ନବମୀ ଟି କୁ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚିତା କେମିତି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ହଁ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଏହି ରାମ ନବମୀ ରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚିତା ଦୁହେଁ ରାମ ନବମୀ ଦିନ ବେଶ ଧୂମ ଧାମ ରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଓ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଯାହାର ଫଟୋ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *