Breaking News

ଟପ 10 ହିରୋମାନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ କେଉଁ କାମ କରନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଙ୍କୁ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଏହି ଅଭିନେତା ମାନ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ କଣ୍ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ ।
ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ମାମା ମିଶ୍ର ଭଲପାଇ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ମାମା ମିଶ୍ର ଜାଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି ।


ଦୀପକ – ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଦୀପକ ଙ୍କୁ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର । ଦୀପକ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ତନୁଜା । ତନୁଜା ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ବିଯୁନେଶି ମ୍ୟାନ ।


ଅରିନ୍ଦମ ରାୟ – ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କ ର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ।


ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ତୁ – ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର। ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ତୁ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ପଲ୍ଲବୀ। ପଲ୍ଲବୀ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଶିଶୁ ଡାକ୍ତର ।


ସମ୍ବିତ – ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର୍ ଅଭିନୟ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ । ସମ୍ବିତ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଶୟନା । ଶୟନ ହେଉଛନ୍ତି ହାଉସ ୱାଇଫ୍ ଅଟନ୍ତି ।


ଅନୁଭବ- ଅନୁଭବ ବର୍ଷା ଙ୍କୁ ଭଲପାଇ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ।


ଆକାଶ ଦାସ-ସୁପର୍ ଷ୍ଟାର୍ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର । ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜଣେ ଫ୍ୟାସନ୍ ଡିଜାଇନର ।


ଦେବାଶିଷ- ଦେବାଶିଷ ଯେବେ ଆଲବମ୍ ଦୁନିଆ ରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ ସେ ଆଲବମ୍ ହିରୋଇନ୍ ମୋନାଲିସା ଙ୍କୁ ଭଲପାଇ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ମୋନାଲିସା ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ହାଉସ ୱାଇଫ ।


ବାବୁଶାନ୍ – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ବାବୁଶାନ୍ ମହାନ୍ତି ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର । ବାବୁଶାନ୍ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ତୃପ୍ତି । ତୃପ୍ତି ହାଉସ ୱାଇଫ ଅଟନ୍ତି ।


ଅମ୍ଳାନ – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର୍ ଅଭିନୟ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ । ଅମ୍ଳାନ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଭୂମିକା । ଭୂମିକା ହାଉସ ୱାଇଫ୍ ଅଟନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଭୋଜନ କେଉଁଠି ଓ କେମିତି କରୁଛନ୍ତି, ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ଭ-ୟ-ଙ୍କ- ର କଥା ,ନଚେତ ….

ଆସନ୍ତୁ ଭୋଜନ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା କିଛି ନୂଆ ତଥ୍ୟ ମହାଭାରତ ସମୟ ରେ ମନ୍ୟୁଷ କୁ ଭୋଜନ କରିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *