Breaking News

ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ଦଳ କୁ ଚଲାଉଛନ୍ତି ଏହି ବଡ ବ୍ୟକ୍ତି ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ ହେବେ !

ଗତ କିଛିଦିନ ହେଲା ପୂର୍ବତନ କ୍ରୀକେଟର ଙ୍କ କିଛି କମେନ୍ଟ ଏବେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଉପରେ ରହିଛି | ଯାହାକୁ ନେଇ ସମୀକ୍ଷକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ସମୀକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି | ଏଥିମଧ୍ୟରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଖେଳଯାଉଥିବା ପ୍ରଥମ ୱାନଡ଼େରେ ୟଯବିନ୍ଦର ଚହଲ ଙ୍କୁ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦିଆ ଯାଇନଥିଲା | ତେବେ ଟୀମ ର ଏଭଳି ଚୟନ ନୀତି କୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ | ତେବେ ଅଜୟ ଜଡେଜା ମଧ୍ୟ ଟୀମ ଇଣ୍ଡିଆ କୁ ନେଇ କିଛି ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇଛନ୍ତି | ଯାହା କ୍ରିକେଟ ସମୀକ୍ଷକ ଙ୍କୁ ଭାବିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବାଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ଦଳକୁ କିଏ ଚଳାଉଛି |

ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଚଳାଉଛନ୍ତି ନା ବିରାଟ ଚଳାଉଛନ୍ତି | ତେବେ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲୀ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଭବିଷ୍ୟତ ଲେଖିବା ଭଳି କ୍ଯାପଟେନ | କିନ୍ତୁ ଟୀମ କୁ ଆଗକୁ ନେଇ ରେକର୍ଡ ରଚିବା ପଛର ନାୟକ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ | ତେବେ ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କାଳ ସମୟରେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟ ଭଲ ପଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ଅଜୟ ଜଡେଜା କହିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ଯାପଟେନ ବିରାତ ଅଛନ୍ତି ହେଲେ ଟୀମ କୁ ଚଳାଉଛନ୍ତି ରବିଶାସ୍ତ୍ରୀ |

ପୂର୍ବ ରୁ ଅନେକ ମ୍ଯାଚରେ ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ କୋହଲୀ ଙ୍କର କୋଚ ଏବଂ କ୍ୟାପଟେନସି ରେ ଭଲ ପଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଟୀମ କୁ ଦୁଇ ଥର ୱ୍ବାର୍ଲ୍ଡ ଚ୍ଯାମ୍ପିୟନଶିପ ମଧ୍ୟ କରାଇଛନ୍ତି |ଯଦିଓ ଟୀମ ଇଣ୍ଡିଆ ଆଇସିସି ଟାଇଟଲ ଜିତିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି | ଅଭ୍ୟାସ ହେଉ ଅଥବା ଉଦେଶ୍ୟ ଗତ ତିନି ଚାରି ବର୍ଷ ହେଲା ଏହା ଦ୍ରୁଶ୍ଯ ମାନ ହେଉଛି | କାରଣ ଫଳା ଫଳ କୁ ଖାତିର ନକରି ଆଭିମୁଖ୍ୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନାହିଁ | ତେବେ ପାର୍ଥକ୍ଯ ହେଉଛି କେବଳ ତାଙ୍କ ଚିନ୍ତା ଧାରା ବୋଲି ଜାଡେଜା କହିଛନ୍ତି | 

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଚମତ୍କାର ବାଳକ ! ମାତ୍ର ୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ କରୁଛନ୍ତି ଏପରି କାମ , ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ବିଶ୍ବାସ କରିବେନି …

ଦୁନିଆରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିଭା ଲୁଚିକି ରହିଥାଏ। ତା ଛଡା ସମସ୍ତଙ୍କ ଦ୍ଵାରା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *