Breaking News

ସାବଧାନ! ଝିଅମାନଙ୍କୁ ତାରିଫ କରିବା ସମୟରେ ଏହି ୫ଟି ଭୁଲ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ ଏହା ବହୁତ ମହଙ୍ଗା ପଡିପାରେ

ସମସ୍ତେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବା ପାଇଁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ଯଦି ପୁଅ ଏକ ଝି’ଅକୁ ପ୍ରଶଂସା କରେ, ତେବେ ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତଟି ଆହୁରି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହୋଇଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ପୁଅମାନେ ଝିଅକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ଏବଂ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପୁରା ମାମଲାଟି ଓଲଟା ପଡିଯାଏ | ତେଣୁ, ଜଣେ ମହିଳା କିମ୍ବା ଝିଅକୁ ଏକ କପ୍ଲିମେଣ୍ଟ ଦେବାବେଳେ, କ’ଣ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍, ଏହିସବୁ ଜାଣ |

1. ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସମୟରେ ସଠିକ୍ ସମୟ ରହିବା ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | କାରଣ ଅନେକ ଥର ପୁଅମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏପରି କପ୍ଲିମେଣ୍ଟ ଦେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତି, ଯାହା ଝିଅକୁ ଲଜ୍ଜିତ କରେ | ତେଣୁ ଝିଅକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାବେଳେ ତା’ର ମନୋବଳ ଏବଂ ସ୍ଥାନକୁ ଦେଖ ଏବଂ କିଛି କୁହ |

2. ଅଧିକାଂଶ ପୁଅ ମହିଳା କିମ୍ବା ଝିଅମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି | ସାଧାରଣତ, ଝିଅମାନେ ଏହାକୁ ଠିକ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମେ ଏହା ବିଷୟରେ ଅଧିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର, ଝିଅମାନେ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କର ବାହ୍ୟ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଛ ଏବଂ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ଫ୍ଲର୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛ |

3. ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ମଧ୍ୟ ଏକ କଳା | କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର, ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାବେଳେ, ସେମାନେ ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ ବଡ଼ କଥା କହିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ | Girl ିଅ ଇମ୍ପ୍ରେସ ହେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ତୁମେ ରାଗିଯିବ |

4. ଅନେକ ପୁଅ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟ ଦେବାବେଳେ ଘଟଣାର ଗମ୍ଭୀରତାକୁ ଭୁଲିଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ବାରମ୍ବାର ସମାନ କଥା କୁହନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରକାରର ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟ ଦେଇ, ଝିଅମାନେ ବେଳେବେଳେ ଅସହଜ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ସେମାନେ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଯେ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କ ପଛରେ ପଡ଼ିଯାଇଛ |

5. ଅନେକ ପୁଅ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ମଜା କରନ୍ତି | ଯାହାଦ୍ୱାରା ଝିଅଟି ଅସହଜ ଅନୁଭବ କରିବ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଅତ୍ୟଧିକ ହସ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ଖସିପାରେ | ଏହା ଝିଅମାନଙ୍କୁ ତୁମକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ଗ୍ରହଣ କରିବ ନାହିଁ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଘରର ଏହି ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଦର୍ପଣ ରଖୁଥିଲେ ହୋଇଯାନ୍ତୁ ସାବଧାନ !

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରର ଏକ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରହିଛି। ଘରେ କିଭଳି ଭାବରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ ଏ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *