Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ତରାତାରିଣୀ ସିରିଏଲର ରୂପମ ଓ ତାରିଣୀ (Lipi) ଙ୍କ ବାହାଘର ସରିଲା – Ollywood

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଲୋକ ସିରିଏଲ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି |ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଲୋକପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ତାରା ତାରିଣୀ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଏହି ସିରିଏଲ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ତାରିଣୀ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ |

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ତାରିଣୀ ଓ ରୂପମ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ଗତ କାଲୀ ରୂପମ ଓ ତାରିଣୀ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି |ଏହି ବାହାଘରରେ ତାରା ତାରିଣୀ ସିରିଏଲ ର ସମସ୍ତ କଳାକାର ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ |ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ପାଖା ପାଖି ଦୁଇବର୍ଷ ଧରି ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଆସୁଛି ଲୋକପ୍ରିୟ ସିରିଏଲ ତାରା ତାରିଣୀ |ଏହି ସିରିଏଲ ର କାହାଣୀ ଓ ଏଥିରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ କଳାକାର ମାନଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି |

ଏହା ସହିତ ଏହି ସିରିଏଲ ର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାରିଣୀ ଓ ଏହି ସିରିଏଲ ର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ରୂପମ ଙ୍କର ଲଭ ରୋମାନ୍ସ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |ଏବେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ରୂପମ ଓ ତାରିଣୀ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି| ଏହି ବିବାହ ରେ ତାରା ତାରିଣୀ ସିରିଏଲ ର ସମସ୍ତ କଳାକାର ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ |

ଏହା ସହିତ ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ଦୁନିଆର ଅନେକ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇ ତାରିଣୀ ଓ ରୂପମ ଙ୍କୁ ବିବାହ ର ଅନେକ ଅନେକ ଶୁଭେଛ୍ୟ ଓ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଥିଲେ |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ତାରିଣୀ ଓ ରୂପମ ଏହି ସିରିଏଲ ରେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ କରି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିପାରିଛନ୍ତି |

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *