Breaking News

ଟାଇଟ ଡ୍ରେସ ରେ ଦେଖାଦେଲେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏକ୍ସ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବିର’ ସହିତ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜରିନ ଖାନ ଆଜି ତାଙ୍କର 32 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଜରିନଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ସଫଳତା ମିଳିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଧିକ କିଛି କରିପାରି ନଥିଲେ |

ନଅ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବିର’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଜରିନ ଖାନ ଆଜି ତାଙ୍କର 32 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଜରିନଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟତା ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଦେଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଧିକ କିଛି କରିପାରି ନଥିଲେ | ଜାରିନ ଆଜିକାଲି ପଞ୍ଜାବୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇନଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, 1921 ମସିହାରେ ଜାରିନଙ୍କ ଭୟଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କିଛି ବିଶେଷ କରିପାରି ନଥିଲା |


ଯେତେବେଳେ ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ, ତାଙ୍କର ଓଜନ ବହୁତ ଅଧିକ ଥିଲା ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ୍ ହୋଇଥିଲେ | ପିଲାଦିନରୁ ସୁସ୍ଥ ଥିବା ଜାରିନ କଲେଜ ସମୟରେ 100 କିଲୋଗ୍ରାମ ଓଜନ ଥିଲେ | ଜରିନ କେବେ ଭାବି ନଥିଲେ ଯେ ସେ ବଲିଉଡରେ କାମ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ମଡେଲିଂ କରିବା ପରେ ଜାରିନ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ।


କଲ୍ ସେଣ୍ଟରରୁ ବଲିଉଡକୁ ଯାତ୍ରା |
ମେ 14, 1987 ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଜାରିନଙ୍କ ପିତାମାତା ପିଲାବେଳେ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ କାରଣ ଜାରିନଙ୍କ ପିତା ଦୁଇ ଝିଅ ଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ନେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଜାରିନ ତାଙ୍କ ମାମୁ ଘରେ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲେ। ଜରିନ ଖାନ ପରିବାରକୁ ସହାୟତା କରିବା ପାଇଁ କଲ ସେଣ୍ଟରରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ମଡେଲିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ଜରିନ୍ ଦିନେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଯୁବରାଜ’ର ସେଟରେ ଥିଲେ ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ। ଜାରିନ ସଲମାନଙ୍କ ପାଇଁ ରାଜକୁମାରୀ ପରି ଥିଲେ ଏବଂ ଜାରିନଙ୍କ ଚେହେରା ହେତୁ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବିର’ ପାଇଥିଲେ |


ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଜରିନ୍, ଯିଏକି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ 2010 ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ବିର’ ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ସେ ସାଜିଦ୍ ନାଦିଆଡୱାଲାଙ୍କ ମଲ୍ଟିଷ୍ଟାର୍ ଫିଲ୍ମ ‘ହାଉସଫୁଲ୍ 2’ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ହିନ୍ଦୀ ବ୍ୟତୀତ ଜରିନ୍ ତାମିଲ ଏବଂ ପଞ୍ଜାବୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜାରିନ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଭିଡିଓ ସହିତ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *