Breaking News

ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭିତରେ କଳହ ଲାଗୁଛି କି ? ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ ପୁଣି ଥରେ ଖୁସି ଫେରି ଆସିବ

ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମରେ ବୁଡି ରହି ଏହାକୁ ବହୁତ ଭଲ ରଖନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସମୟର ଗତି ସହିତ ଧୀରେ ଧୀରେ ରୋମାନ୍ସ କମିବାକୁ ଲାଗିଲା | ବିବାହର କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ହିଁ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସେମାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ, ଶିଶୁ ଯତ୍ନ ଏବଂ ଘର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଜଡିତ ରହିଥା’ନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ରୋମାଞ୍ଚକୁ ଅଦୃଶ୍ୟ ହେବାକୁ ଲାଗେ ଯାହା କୌଣସି ଦୃଢ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ | ଏହି ଟିପ୍ସଗୁଡିକ ଗ୍ରହଣ କରି, ତୁମେ ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ନୂତନ ଜୀବନ ଯୋଡି ପାରିବ |

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସାଥୀ |
ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ କିମ୍ବା ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ପରସ୍ପର ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ସମୟ ବିତିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତୁମର ସଂପର୍କରେ ଆଗ୍ରହ ରଖ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଅଲଗା କରିବାର ସୁଯୋଗ ଖୋଜ | ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରକଟ କରି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ମୁହଁରେ ଏକ ବଡ ହସ ଆଣିପାରିବେ |

ପୁରୁଣା ଅଭ୍ୟାସ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |
ଲୋକଙ୍କ ଅଭ୍ୟାସ ପ୍ରାୟତଃ ସମୟ ସହିତ ବଦଳିଥାଏ | ତୁମର ଅଭ୍ୟାସକୁ କେବେବି ପରିବର୍ତ୍ତନ କର ନାହିଁ, ଯାହା ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁନ୍ଦର କରିଥାଏ | ଅଫିସକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ କିମ୍ବା ଆସିବା ପରେ ସାଥୀକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କର ଏବଂ କୁହ ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ | ଏହିପରି ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷ ସହିତ, ପ୍ରେମ ସବୁବେଳେ ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବ |

ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରଶଂସା କର |
ସଂପର୍କରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ରହିବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ବନ୍ଦ କରିଦିଅନ୍ତି | ଏହା କଲେ, ଦୂରତା ଧୀରେ ଧୀରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରେ | ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହୁଏ |

ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିରୁ ମୁକ୍ତି ଦିଅ |
ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଦୁହେଁ ସୁଯୋଗ ପାଇବ, ତୁମର ଭଲ ସମୟର ପୁରୁଣା ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡ଼ିକୁ ମନେରଖ | ଏକତ୍ର, ଅଂଶୀଦାରମାନେ ପରସ୍ପର ସହିତ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣତା ଅନୁଭବ କରନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

 

About admin

Check Also

ଆପଣ କେବେ ରାସ୍ତାରୁ ଟଙ୍କା ପାଇଛନ୍ତିକି ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ଏହି କଥା, ହୋଇ ଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ ନହଲେ ହୋଇ ପାରେ ଏହି ସବୁ ଅସୁବିଦା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ରାସ୍ତାରୁ ପଇସା ପାଇଛନ୍ତି ତେବେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ତାହାର ଅର୍ଥ କଣ ହୋଇପାରେ ବାଟରେ ଚାଲୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.