Breaking News

ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭିତରେ କଳହ ଲାଗୁଛି କି ? ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ ପୁଣି ଥରେ ଖୁସି ଫେରି ଆସିବ

ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମରେ ବୁଡି ରହି ଏହାକୁ ବହୁତ ଭଲ ରଖନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସମୟର ଗତି ସହିତ ଧୀରେ ଧୀରେ ରୋମାନ୍ସ କମିବାକୁ ଲାଗିଲା | ବିବାହର କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ହିଁ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସେମାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ, ଶିଶୁ ଯତ୍ନ ଏବଂ ଘର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଜଡିତ ରହିଥା’ନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ରୋମାଞ୍ଚକୁ ଅଦୃଶ୍ୟ ହେବାକୁ ଲାଗେ ଯାହା କୌଣସି ଦୃଢ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ | ଏହି ଟିପ୍ସଗୁଡିକ ଗ୍ରହଣ କରି, ତୁମେ ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ନୂତନ ଜୀବନ ଯୋଡି ପାରିବ |

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସାଥୀ |
ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ କିମ୍ବା ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ପରସ୍ପର ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ସମୟ ବିତିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତୁମର ସଂପର୍କରେ ଆଗ୍ରହ ରଖ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଅଲଗା କରିବାର ସୁଯୋଗ ଖୋଜ | ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରକଟ କରି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ମୁହଁରେ ଏକ ବଡ ହସ ଆଣିପାରିବେ |

ପୁରୁଣା ଅଭ୍ୟାସ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |
ଲୋକଙ୍କ ଅଭ୍ୟାସ ପ୍ରାୟତଃ ସମୟ ସହିତ ବଦଳିଥାଏ | ତୁମର ଅଭ୍ୟାସକୁ କେବେବି ପରିବର୍ତ୍ତନ କର ନାହିଁ, ଯାହା ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁନ୍ଦର କରିଥାଏ | ଅଫିସକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ କିମ୍ବା ଆସିବା ପରେ ସାଥୀକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କର ଏବଂ କୁହ ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ | ଏହିପରି ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷ ସହିତ, ପ୍ରେମ ସବୁବେଳେ ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବ |

ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରଶଂସା କର |
ସଂପର୍କରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ରହିବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ବନ୍ଦ କରିଦିଅନ୍ତି | ଏହା କଲେ, ଦୂରତା ଧୀରେ ଧୀରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରେ | ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହୁଏ |

ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିରୁ ମୁକ୍ତି ଦିଅ |
ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଦୁହେଁ ସୁଯୋଗ ପାଇବ, ତୁମର ଭଲ ସମୟର ପୁରୁଣା ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡ଼ିକୁ ମନେରଖ | ଏକତ୍ର, ଅଂଶୀଦାରମାନେ ପରସ୍ପର ସହିତ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣତା ଅନୁଭବ କରନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

 

About admin

Check Also

ଘରର ଏହି ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଦର୍ପଣ ରଖୁଥିଲେ ହୋଇଯାନ୍ତୁ ସାବଧାନ !

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରର ଏକ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରହିଛି। ଘରେ କିଭଳି ଭାବରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ ଏ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *