Breaking News

ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ସହ ଚିଲିକା ସମୁଦ୍ର ରେ ଝିଲିକ ,ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଲିଉଡ ର ଫେମସ ତଥା ବଙ୍ଗୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝିଲିକ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ କରନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କର ଏହି ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଖୁବ କମ ଦିନରେ ବହୁତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିଛନ୍ତି | ଝିଲିକ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଝିଲିକ ଙ୍କର ବିବାହ ଏକ ବର୍ଷ ହୋଇସାରିଲାଣି |ବିବାହ ପରେ ବହୁତ ଚର୍ଚା ରେ ଥିଲେ ଝିଲିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ର ଫଟୋ ଗୁଡିକ ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା |
ଝିଲିକ ଶାଶୁ ଘରେ କେମିତି ଅଛନ୍ତି କଣ କରୁଛନ୍ତି କେମିତି ଠାକୁର ପୂଜା କରୁଛନ୍ତି ଓ ନିଜ ପରିବାର ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ସହ କୁଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏମିତି ସବୁକିଛି ପ୍ରତ୍ୟକ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଚର୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟି ଥାଏ |ତେବେ ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଝିଲିକ ଙ୍କର ଚିଲିକା ଭ୍ରମଣ |ସେ ଚିଲିକାରେ କେମିତି ମଜା ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି ଓ ଛୋଟ ଛୋଟ ପକ୍ଷୀ ମାନଙ୍କୁ କେମିତି ଖାଇବାକୁ ଦେଉଛନ୍ତି ତା ସହିତ ସେ ଜାଲରେ ମାଛ ମାରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଝିଲିକ |


ସେ ସମୁଦ୍ରରେ କେମିତି ମାଛ ମାରୁଛନ୍ତି ଏହି ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଚର୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ଝିଲିକ ଙ୍କର ଚିଲିକା ଭ୍ରମଣ ଓ ସେ ଏହି ବୁଲିବା ସମୟର ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |ତେବ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଯାହା ଯାହା ଜଣା ପଡୁଛି ଝିଲିକ ଛୋଟ ଛୋଟ ପକ୍ଷୀ ଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଉଛନ୍ତି | ଓ ଡଙ୍ଗା ରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି ଏହି ଖୁସି ର ସମୟ କୁ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ତାଜମହଲ ନିର୍ମାଣ ପଛର ଏମିତି ରହସ୍ୟ ଯାହା ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଶୁଣି ନଥିବେ

ତାଜମହଲ – ତାଜମହଲ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ସାହାଜାହାନ ଓ ମମତାଜଙ୍କ ପ୍ରେମର ପ୍ରତୀକ ଭାବେ ବେଶ ପ୍ରସିଦ୍ଧ।ଏହାକୁ ମୋଗଲ ସମ୍ରାଟ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *