Breaking News

ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ – ଏପ୍ରିଲ ୩୦ ରେ ୪ ରାଶିର ଲୋକ ମାନେ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କୋଟିପତି, ଏଥିମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଅଛିକି !

ବନ୍ଧୁଗଣ 2022 ରେ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ରହିଛି ତେବେ ବର୍ଷର ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ଏବଂ ଏପ୍ରିଲ ମାସ 30 ତାରିକ ରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଆଂଶିକ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ହୋଇଥିଲା ବେଳେ ଅକ୍ଟୋବର 25 2022 ମସିହାରେ ଦ୍ୱତୀୟ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ହେବାକୁଯାଉଛି ଏପ୍ରିଲ 30 ତାରିକରେ ହେବାକୁ ରହିଥିବା ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ମଧ୍ୟ ରାତ୍ରି 12 ଟା 15 ମିନିଟି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ମେ ମାସ 1 ତାରିକ ସକାଳ 4 ବାଜି 7ମିନିଟି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲୁ ରହିବ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ଅନେକ ମହୁତ୍ୱ ରହିଛି ଦଂଡା ଆମର ଜୀବନରେ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାନ୍ତି ସୂର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ରାଜା ଏବଂ ପିତା ଆତ୍ମାର କାରକ |

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏଯେ ଯେତେବେଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ହୋଇଥାଏ ସେତେ ବେଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର କୋପ କମିଯାଇଥାଏ ବିଭିନ୍ନ ରାଶିର ଉପରେ ରହର ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଯାଇଥାଏ କିନ୍ତୁ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ଏହାର ଭଲ ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ପଡିଥାଏ ତେଣୁ ଏପ୍ରିଲ 30 ତାରିକ ରେ ହେବାକୁ ରହିଥିବା ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗର ଚାରି ଗୋଟି ରାଶି ଉପରେ ବେଶେ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପଡୁଛି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିନେବ କଣ ସେହି 4 ଗୋଟି ଶୁଭ ରାଶି ଯାହାକି ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରଗାକୁ ମଧ୍ୟ ମାନିବ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି
ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ବୃଷ ରାଶିର ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ ତାହାଲେ ଅପାଙ୍କର ଆର୍ଟିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉର୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନ ହେବାର ରହିଛି ଅନେକ ଦିନରୁ ପଡି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସବୁ ସାରି ଯିବ ଗ୍ରହଣ ଲାଗିବ ସମୟରେ କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ କାମ ସଫଳ ହେବ ଏହି ସମୟରେ କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ଯାତ୍ର ମଧ୍ୟ ଲାଭ ଦାୟକ ହେବ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ବେପାରୀ ମାନଙ୍କର ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ଫଳ ଆଣିବ ବୃଷ ରାଶି ଲୋକ ମାନଙ୍କର ଏହି ଦିନ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତିର ବିନିଯୋଗ କଲେ ଲାଭ ଦାୟକ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ କର୍କଟ ରାଶିର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ରହିଛି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ର କିମ୍ବା ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ଖେତୀ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ଆପାନବକ ଭାଗ୍ୟକୁ ଆହୁରି ଦ୍ରୁଢୀ ଭୁତ କରିପାରେ ନିଜର ଯୋଗ୍ୟତାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରି ଆପଣ ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ସମୟରେ କୌଣସିବି ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରି ପାରିବେ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣାକୁ କିଛି ପୂଜା ପଦ୍ଧତି ମାନଙ୍କର ମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି
ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ରହିଛି କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ବାନ ହେବାର ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ଭାବନ ରହିଛି ଚାକିରୀରେ ଅପାଙ୍କର ପଦଉର୍ନତି ହେବ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି
ବନ୍ଧୁଗଣ ପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଉର୍ନତି ହେବ ସରକାରୀ ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ବେଶେ ଭଲ ରହିବ ବିଦେଶରେ ଚାକିରୀ ସୁଯଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ସମୟରେ ଯଥା ସମ୍ଭବ ଭଗବାନଙ୍କର ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ | ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଯେଣିଲେ ଆସୁଥିବା ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ଏହି 4ଗୋଟି ରାଶିର ଯୋଗ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ରହିଛି |

About odisha news

Check Also

ଆପଣ କେବେ ରାସ୍ତାରୁ ଟଙ୍କା ପାଇଛନ୍ତିକି ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ଏହି କଥା, ହୋଇ ଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ ନହଲେ ହୋଇ ପାରେ ଏହି ସବୁ ଅସୁବିଦା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ରାସ୍ତାରୁ ପଇସା ପାଇଛନ୍ତି ତେବେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ତାହାର ଅର୍ଥ କଣ ହୋଇପାରେ ବାଟରେ ଚାଲୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.