Breaking News

ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ , ଭଗବାନ ହନୁମାନ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଜୀବିତ ଅଛନ୍ତି !!

ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ |ଭଗବାନ ହନୁମାନ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଜୀବିତ ଅଛନ୍ତି |ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ବିଷୟରେ |   ପୌରଣିକ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅନୁସାରେ ହନୁମାନ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଜୀବିତ ଅଛନ୍ତି |ହିମାଳୟ ର ପର୍ବତ ରୁ ଗୁମ୍ଫା ଭିତରେ ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ହନୁମାନ ଙ୍କ ମୂଳ ବା ପ୍ରକୃତ ଫଟୋ ଦେଖିଛନ୍ତି |ଏହି ଫଟୋ ରେ ଭଗବାନ ହନୁମାନ ଜୀ ରାମାୟଣ ର ଉପନ୍ୟାସିକ ପୁସ୍ତକ ପଢୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ||ହିମାଳୟ ର ପର୍ବତ ରୁ ଗୁମ୍ଫା ଭିତରେ ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ନେଇ ଥିବା ଏହା ହନୁମାନ ଙ୍କ ଅସଲ ଫଟୋ | ଭଗବାନ ହନୁମାନ ଜୀ ରାମାୟଣ ର ଉପନ୍ୟାସିକ ପୁସ୍ତକ ପଢୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀ ତୀର୍ଥ ଯାତ୍ରା ନିମନ୍ତେ ମାନସରୋବର ର ପବିତ୍ର ହ୍ରଦ କୁ ଯାଇଥିଲେ |ସେଠାରେ ଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହନୁମାନ ଙ୍କ ଜଣେ ମହାନ ଅନୁଗାମୀ ଥିଲେ |ସେ କିଛି ଗୁମ୍ଫା ଅନୁ ସନ୍ଧାନ କରୁ ଥିଲେ |ଏବଂ ହଠାତ ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନ ଙ୍କ ପରି ଦେଖା ଯାଉଥିବା ଏକ ବାନର କୁ ସେ ଦେଖି ଥିଲେ |ସମସ୍ତଙ୍କର କ୍ୟାମେରା ଥିଲା |ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ କ୍ୟାମେରା ରେ ଏହି ଫଟୋ ନେଇ ଥିଲେ |ଫଟୋ ନେଉ ଥିବା ବେଳେ ହଠାତ ହାର୍ଟ ଚୋକ ହେଇ ଥିଲା |ଡାକ୍ତର ଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଅଜଣା କାରଣ ରୁ ତାଙ୍କର ତୀର୍ଥ ଯାତ୍ରା ରେ ମୃ -ତ୍ୟୁ ହୋଇ ଥିଲା | ଏହି ଚିତ୍ର ପ୍ରମାଣ କରେ ଯେ ,ଭଗବାନ ହନୁମାନ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଶରୀର ରୂପରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ଅଛନ୍ତି |

ଭଗବାନ ହନୁମାନ ଜୀ ରାମାୟଣ ର ଉପନ୍ୟାସିକ ପୁସ୍ତକ ପଢୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |ହନୁମାନ ଚିରଞ୍ଜୀବି ଅଟନ୍ତି |ଚିରଞ୍ଜୀବି ଅର୍ଥ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ପୃଥିବୀ ର ଶେଷ ବା ମହା ପ୍ରଳୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଞ୍ଚିବେ |ସୀତା ମାତା ଦ୍ଵାରା ଭଗବାନ ବଜରଙ୍ଗ ବାଲୀ ଙ୍କୁ ଏହି ବର ପ୍ରଦାନ କରା ଯାଇଥିଲା |ଫଳରେ ହନୁମାନ ଭଗବାନ ରାମ ଙ୍କ ନାମ ଜପ କରି ସାରା ବିଶ୍ଵ ରେ ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର କରି ପାରିବେ |ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ କୁହନ୍ତି ତାଙ୍କ ମୃତ ଶରୀର ର ହିମାଳୟ ର ଏକ ଗୁମ୍ଫା ରୁ ମିଳି ଥିଲା |ସେହି ଦିନ ସେ ଗୁମ୍ଫା ରେ ଏକା ବୁଲୁ ଥିଲେ |ସେଠାରୁ ତାଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରା ଯାଇ ଥିଲା |ପରେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାମେରା ଚେକ କରିବା ପରେ ବଜରଙ୍ଗବାଲୀ ଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖି ବାକୁ ମିଳି ଥିଲା |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

LIC କୁ ନେଇ ଆସିଲା ବହୁତ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର, LIC ରେ କରନ୍ତୁ ଏହି କାମ ମାସକୁ ମାସ ଆପଣ ପାଇ ପାରିବେ Pension ୧୨ ଟଙ୍କା….ଦେଖନ୍ତୁ କେମିକି କରିବେ ଏହି LIC !

LIC କୁ ନେଇ ଆସିଛି କିଛି ନୂଆ Pension ପ୍ଲାନ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାତ୍ର ଠାରେ ପଇସା ଜମା କଲେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.