Breaking News

ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କୁ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ,ଖଟ ଖାଇ ଖଟୁଲି ଖାଇଯିବେ ଏମାନେ, ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯିବ।

ଦେଖିବାକୁ ଖୁବସୁନ୍ଦର କୌଣସି ପାରିଠାରୁ ବି କମ ନୁହେଁ | ଦେଖିବାକୁ ଏତେ ଶାନ୍ତ ସରଳ ଚେହେରା ଯେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଯେପରି ଲାଗୁଛି ଯେ ତାଙ୍କୁ କେହି ଠକି ଚାଲିଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ଏହି କୁଖ୍ୟାତ ଚେହେରା ପଛରେ ରହିଛି ଏକ କୁଖ୍ୟାତ ଠକ ବିବାଦ | କେତେବେଳେ ସେ ଡ୍ରେସ ଡିଜାଇନର ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ସେ ଅନୁଗୁଳ ର ବଡ ହୋଲସେଲର | ଆଉ କେତେବେଳେ ଫାଇନାନ୍ସ କମ୍ପାନିର ଏଜେଣ୍ଟ |

ବିଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ଦେଉଥିବା ଏହି ଝିଅ ଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ସୁପ୍ରିୟା ସ୍ଵାଇଁ (ଦୀପା) ଏବଂ ଘର ତାଳଚେର | ପେଷାରେ ଦୀପ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନର କର୍ମଚାରୀ | କିନ୍ତୁ ସଉକ ହେଉଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଠକିବା | ଆଉ ସେ ପୁଣି କୌଣସି ଛୋଟ ମୋଟ ଠକେଇ ନୁହେଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଠକେଇ | ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଠକ ଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବି ବୁଲାଇ ଦେବ | ସେ କୌଣସି ଛୋଟମୋଟ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ରୂପ ଜାଲରେ ଫସାନ୍ତି ନାହିଁ |

ଫସାନ୍ତି ତ କେବଳ ମାଲେମାଲ ଲୋକଙ୍କୁ | ଯାହାଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବ ପ୍ରବଳ ଟଙ୍କା ନିକଟରେ ସେ ପଠାଇଲେ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି ଠକିଥିଲେ ଡାକ୍ତର ଙ୍କୁ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଠକେଇ ଜଣକ | ତାଳଚେର ସହର ନିକଟସ୍ଥ ବାଘୁଆ ପୋଲ ସିବା ମନ୍ଦିର ପାଖରେ ରୁହନ୍ତି ଏହି ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ଡାକ୍ତର ବିଜୟ କୁମାର ପ୍ରଧାନ | ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ କୋଳିଅରି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମାଝିକା ଗାଁର ଦୀପା ଅର୍ଥାତ ସୁପ୍ରିୟା ସ୍ଵାଇଁ ନାମକ ଜଣେ ୨୮ ବର୍ଷୀୟ ତରୁଣୀ | ନିଜକୁ ଫାଇନାନ୍ସ କମ୍ପାନୀ ର ଏଜେଣ୍ଟ ବୋଲି ପରିଚୟ ଦେଇ ଡାକ୍ତର ଙ୍କ ସହ ବ୍ୟବସାୟିକ ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡି ଥିଲେ |

ନିଜର ସୁନ୍ଦରତା ଏବଂ ବାକ ଶକ୍ତି ବଳରେ ସୁନ୍ଦରୀ ଜଣକ ଡାକ୍ତର ଙ୍କ ନିକଟତର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଆଉ କୌଶଳ କ୍ରମେ ସେ ଡାକ୍ତର ଙ୍କ ଏଟିଏମ କାର୍ଡ ଏବଂ ପିନ ନମ୍ବର ସେ ଡାକ୍ତର ଙ୍କ ପାଖରୁ ନେଇଆସିଥିଲେ | ଯାହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ଟେଟବ୍ଯାଙ୍କ ଏକାଉନ୍ଟ ରୁ ୪,୫୭,୩୮୫ ଟଙ୍କା ଉଠାଇଥିଲେ | ତେବେ ଏକାଉନ୍ଟ ରୁ ଏତେ ଟଙ୍କା ଉଠିବା ପରେ ଡାକ୍ତର ବାବୁ ଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ହଜିଯାଇଥିଲା | ଶେଷରେ ସେ ଏନେଇ ତାଳଚେର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ |

ତଦନ୍ତ ପରେ ତାଳଚେର ପୁଲିସ ହାତକୁ ଆସିଥିଲେ ମିସ ଚାରସୋବିଷ | ପୁଲିସ ୪୨୦ ଦଫାରେ ସୁପ୍ରିୟା ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି | ଏବଂ ଠକେଇ ତାଲିକାର ହିସାବ ଧରିବା ପାଇଁ ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ତଦନ୍ତକାରୀ ଟୀମ |ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଏହି ମୁସଲମାନ ଦେଶରେ ରହିଛି ବିଷ୍ଣଙ୍କ ସବୁଠୁ ବଡ ମୂର୍ତ୍ତୀ , ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ହେଉଛନ୍ତି କୋଟି କୋଟି ହିନ୍ଦୁ ମାନଙ୍କର ଆସ୍ଥା ଓ ବିଶ୍ୱାସର ପ୍ରତୀକ। ଏହା ସହିତ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *