Breaking News

ସାଉଥର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଆଗରେ ଫେଲ ମାରିବେ କରିନା, କାଟ୍ରିନା, ଫିଗର ଦେଖିକି ପାଗଳ ହେଇଯାନ୍ତି ଲୋକ…

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏହି ଜିନିଷ ଜାଣୁ ଯେ ଯେତେବେଳେ ବି ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ କଥା ଆସେ ସେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ କେବଳ ବଲିଉଡକୁ ଆଡକୁ ଦେଖନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏମିତି କାହିଁକି? ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏହି ଜିନିଷ ଜାଣୁ କାରଣ ଯେଉଁ ପ୍ରକାରର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି ତାହା ନିଜେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଲୋକମାନେ ଗୋଟିଏ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ଯାହା ପରେ, ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ବଲିଉଡ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭୁଲିଯିବେ | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ବଲିଉଡ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ଠାରୁ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି I ଆଜି ଆମେ ଏଠାରେ ରାଶି ଖାନ୍ନା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବା କୁ ଯାଉଛୁ |

ରାଶି ଖାନ୍ନାସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୂପେ ପରିଚିତ ଅଟନ୍ତି I ତେବେ ଆଜିକା ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ର ପ୍ରଶଂସକ ଙ୍କ ର ସଂଖ୍ୟା ବେଶ ଅଧିକ ଅଟେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ର ଫିଲ୍ମ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଲାଭ କରିଥାଏ | ରାଶି ଖାନ୍ନା ଙ୍କ ର ଫିଲ୍ମ ରେ ଦମଦାର ଅଭିନୟ କୁ ନେଇ ରାଶି ଖାନ୍ନା ବେଶ ପରିଚିତ ଅଟନ୍ତି I ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରାଶି ଖାନ୍ନା ଙ୍କ ର ବୟସ 29 ବର୍ଷ ବୟସ ଅଟେ

ଏବଂ ସେ ଦେଶର ରାଜଧାନୀ ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସିଛନ୍ତି, ଯିଏ ଏହି ରାଶି ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଚିତ୍ର ଦେଖି ବୁଝିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ରାଶି ପ୍ରକୃତରେ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି | କିଏ ଏହାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିପାରିବ, କିଏ ରାଶି ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିପାରିବ, ସେମାନେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସମାନ କଥା କହିବେ |

About odisha news

Check Also

Big News: ଚର୍ଚ୍ଚାରେ Sachin Tendulkarଙ୍କ ଝିଅ Sara Tendulkar ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଦେବେ ସରପ୍ରାଇଜ |

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଦେବେ ସରପ୍ରାଇଜ ଗ୍ଲାମର ଦୁନିଆରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.