Breaking News

ଶୋଇବା ଶୈଳୀ ରୁ ଜାଣନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ କେତେ ବିଶ୍ଵାସୀ ଓ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ |

ତୁମ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଅନେକ ଜିନିଷରେ ପ୍ରତିଫଳିତ ହୁଏ | କଥାବାର୍ତ୍ତା, ଉଠିବା ଏବଂ ବସିବା, ଏପରିକି ଶୋଇବା ମଧ୍ୟ | ହଁ, ଶୋଇବା ଦ୍ୱାରା ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ କିପରି ଅଛି ତାହା ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ | ସେମାନେ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି କି ନାହିଁ, ତୁମ ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା କିପରି, ଏସବୁ ଶୋଇବା ଶୈଳୀ ଦ୍ୱାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇପାରିବ |


ଏହି ସଂପର୍କରେ, ନିକଟରେ ଏକ ଅଧ୍ୟୟନ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ସକାଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୋଇବାର ଅଭ୍ୟାସ ଅଛି ସେମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମ ପ୍ରତି ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାୟୀ ସାଥୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିପରି ଶୋଇବ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନ କିପରି ଜାଣ |


ଚିକାଗୋ ୟୁନିଭରସିଟି ଏହି ବିଷୟର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଅଧ୍ୟୟନ କରି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ଯେଉଁମାନେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଉଠନ୍ତି ଏବଂ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୋଇଥା’ନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ସହଭାଗୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ସମୟରେ ସେମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଅଟନ୍ତି ତାଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଯେଉଁମାନଙ୍କ ରୁଟିନ୍ ସ୍ୱାଭାବିକ ଅଟେ | ଏହି ଅଧ୍ୟୟନ ଅନୁଯାୟୀ, ଲୋକଙ୍କ ଶୋଇବା ଶୈଳୀ ସେମାନଙ୍କ ଆଚରଣକୁ ଅନେକ ଉପାୟରେ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ |


ବାହୁରେ ଲୁଚାଇବା – ଯଦି ତୁମର ସାଥୀ ତୁମକୁ ଅଣ୍ଟାରେ ଧରି ତୁମକୁ ବାହୁରେ ଭରି ଶୋଇବାକୁ ଦିଏ, ତେବେ ଏହା ଦର୍ଶାଏ ଯେ ସେ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ, ଏବଂ ତୁମକୁ ହରାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ଭୟ କରେ |

ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରେ – ଶୋଇବା ସମୟରେ ଯଦି ତୁମର ଦୁହିଁଙ୍କର ମୁଣ୍ଡ ଭିନ୍ନ ଦିଗରେ ଥାଏ, ତେବେ ତୁମର ଶରୀରର କୌଣସି ଅଂଶ ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ପର୍ଶ କରେ ନାହିଁ, ତେବେ ବୁଝିବେଯେ ତୁମେ ଦୁହେଁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସ୍ଥାନକୁ ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |


ପରବର୍ତ୍ତୀ ଦିଗରେ, ଉଭୟ ଏକାଠି ଶୋଇଥାନ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ପରସ୍ପରକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରେ, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ପରସ୍ପରକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିଅନ୍ତି, ଏବଂ ପରସ୍ପରକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତି ନାହିଁ |

ଅଧିକ ସ୍ଥାନ – ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଜଣେ ଅଂଶୀଦାର ର ଅଧାରୁ ଅଧିକ ଶଯ୍ୟାରେ ଶୋଇଥା’ନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଦର୍ଶାଏ ଯେ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି |


ପାଦରେ ପାଦ ଧରିବା ଦ୍ୱାରା – ଯଦି ସାଥୀ ପାଦରେ ପାଦ କିମ୍ବା ହାତରେ ହାତ ଦେଇ ଶୋଇଥାଏ, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ସେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭରଶୀଳ | ଏହି ଆଚରଣ ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ |

ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଜଣେ ସାଥୀ – ଯଦି ଜଣେ ସାଥୀ ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ମୁହଁକରି ଏବଂ ଅନ୍ୟଜଣକ ତା କାନ୍ଧରେ କିମ୍ବା ତାକୁ ଲାଗିକରି ଶୋଇଥାଏ, ତେବେ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଅନ୍ୟ ସାଥୀ ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପିରିଅଡର ଏତିକି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନା କରିଲେ ନିଶ୍ଚୟ Pregnant ହୋଇ ପାରିବେ – Pregnancy Tips

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ମହିଳା ଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଛୁ ଏକ ବଡ ଖବର , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଯଦି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *