Breaking News

ସିନ୍ଦୂରର ଅଧିକାର Serial ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଇତି ଓ ତାଙ୍କ ମା ଦେଖନ୍ତୁ, ଇତିଙ୍କ ଠାରୁ ତାଙ୍କ ମା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଅତି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ସିରିଏଲ ସିନ୍ଦୁରର ଅଧିକାର ସିରିଏଲରେ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବରେ ଦେଖୁଥିବେ ଏବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ସିରିଏଲ ଦେଖିବା ସହିତ ଏହି ସିରେଲ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଇତିଶ୍ରୀ ଙ୍କୁ ବେଶେ ଭଲ ପାଇବା ଦେଉଥିବେ ଏହି ସିରିଏଲ ମାଧ୍ୟମରେ |

ତେବେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସେ କଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଇତିଶ୍ରୀଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ମା ଙ୍କ ବିଷୟରେ କେବେ ଦେଖିଛନ୍ତି କି ଆପଣ ମାନଙ୍କର ପସନ୍ଦ ଏହି ଇତିଶ୍ରୀ ମାଙ୍କୁ ଯଦି ତାଙ୍କୁ ଡେକିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହାଲେ ଦେଖନ୍ତୁ |

ତେବେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ କି ଆପଣ ମାନଙ୍କର ପସନ୍ଦର ଇତିଶ୍ରୀ ଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ନାଁ ହେଉଛି ଯିଏକି ଏହି ସିରିଏଲ ମାଧ୍ୟମରେ ବହୁତ ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ଓଡିଶା ବାସୀଙ୍କୁ ପାଖରୁ ତେବେ ଇତିଶ୍ରୀ ଏହି ସିରିଏଲରେ ଖୁବୁ ଭଲ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ନିଜ ଚରିତ୍ରକୁ ନେଇ |

ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆପଣ ମାନେ ଆଜି ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ ଇତିଶ୍ରୀ ମାଙ୍କ ବିଷୟରେ ତେବେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସେ ଇତିଶ୍ରୀ ଯେତେବି ଶୁଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ମା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ସେଥିକି ସୁନ୍ଦର ଯାହାଙ୍କୁ କି ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଫୋଟର ଦେଖି ପାରୁଥିବେ ତେବେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଇତିଶ୍ରୀ ସବୁଠାରୁ ଏସି ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ହିଁ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଟଙ୍କା ମାଙ୍କୁ ସେ କେବେ ଏକା ଚଡି ନଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସାଥିରେ ସୁଟିଂ ସେଟକୁ ମଧ୍ୟ ଆସିଥାନ୍ତି ତେବେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଲେ ଏହି ମା ଆଉ ଝିଅକୁ ଭଲ ପାଇବା ବିଷୟରେ |

About odisha news

Check Also

ଓଲିଉଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ବର୍ଷା ଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏପରି Gift ଆପଣମାନେ ଜାଣିଲେ ଖୁସି ହୋଇଯିବେ ଆଉ କହିବେ ଏ ଗିଫ୍ଟ କଣ ପାଇଁ ଦେଲେ…

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଯାହା ଗୋଟେ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଓଲିଉଡ଼ ର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓଲିଉଡ଼ କୁଇନ ବର୍ଷା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.