Breaking News

ଶେଷରେ ନିଜେ ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚିତା (sabyasachi Archita) ନିଜେ ସୂଚନା ଦେଲେ ଏହି ଦିନ ହେବ ବାହାଘର, ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଲିଉଡ ର ଫେମସ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ ଆଉ ଓଲିଉଡ ର ଫେମସ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ |ତେବେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିପାରିଛନ୍ତି |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏବେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |ଆସନ୍ତା କାଲୀ ଏହି ଦୁଇଜଣ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ |ତେବେ ସବ୍ୟସାଚୀ ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ଏ ନେଇ ସୁଚନା ଦେଇଛନ୍ତି |


ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ସବ୍ୟସାଚୀ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତା ସହ ଜଣେ ଭଲ ସମାଜ ସେବି |ତେବେ ସବ୍ୟସାଚୀ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ପ୍ରଭୁ ଜଗରନାଥ ଓ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ରେ ସେ ଓ ଅର୍ଚିତା ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |ତେବେ ସବ୍ୟ ତାଙ୍କ ପୋସ୍ଟ ରେ କେଉଁଠି ବାହା ହେବେ ତାହା ନେଇ କୌଣସି ସୂଚନା ଦେଇନାହାନ୍ତି |


ତେବେ ଅର୍ଚିତା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି କି ସବ୍ୟ ଆଉ ମୁଁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛୁ |ତେବେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ କି ଆସନ୍ତା କାଲି ଅର୍ଥାତ ମାର୍ଚ 1 ତାରିଖରେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |ଏ ନେଇ ଦୁଇଜଣ ଯାକ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି |


ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବହୁତ ଦିନ ଧରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଚର୍ଚା ହେଉଥିଲା କି ଏହି ଦୁଇଜଣ କେବେ ବିବାହ କରିବେ| ତେବେ ଏମାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର |ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଙ୍କୁ ଛୋଟ ରୁ ବଡ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି |ତେବେ ସବ୍ୟ ଏ ନେଇ ପ୍ରଭୁ ଜଗରନଥା ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବର୍ଗ ଙ୍କୁ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଏହି 6ଟି କଥାକୁ ଲିପି (Lipi) ନିଜ ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଲୁଚେଇ ରଖିଥିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିପି ଙ୍କୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *