Breaking News

ଯାହାକୁ ରାଖୀ ବା-ନ୍ଧି ଭାଇ କରିଥିଲେ ଶେଷରେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଅଜଣା କଥା . . .

ଆପଣମାନେ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ । ବଲିଉଡ ର ପୁରୁଣା ସୁନ୍ଦରୀ ହିରୋଇନ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଅନ୍ୟତମ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଜି ଏହି ଦୁନିଆରେ ନାହାଁନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ଦମଦାର ଅଭିନୟର ବଳରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ। ୧୩ ଅଗଷ୍ଟ ୧୯୬୩ ରେ ଏକ ଗରିବ ପରିବାରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।


ଏକ ସମୟ ର କଥା ଯେତେବେଳେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଏବଂ ମିଥୁନ-ପର ସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ବୋନି କପୁରଙ୍କ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମିଥୁନ ବୋନିଙ୍କୁ ଏକ ରାଖୀ ବାନ୍ଧିବାକୁ କହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ରାଖୀ ବାନ୍ଧିବା ସମୟରେ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ ଏକ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ବୋନିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ଏବଂ ପରେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ମିଥୁନ ଙ୍କୁଗୁ ପ୍ତରେ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମିଥୁନ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଛାଡିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଶ୍ରୀଦେବୀ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଭ ୟ କରି ତାଙ୍କ ସହସମ୍ପ ର୍କଭାଙ୍ଗିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ମିଥୁନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ମି ଳନ ପରେ ବୋନି କପୁରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବୋନି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।


ପରେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଏବଂ ବୋନିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର କଥା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା , ଶ୍ରୀଦେବୀ ତାଙ୍କ ଭାଇକୁ ତିଆରି କଲେ ଯାହାକୁ ରାଖୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଭାବରେ ବା-ନ୍ଧି ରଖିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ଉଭୟ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ନଥିଲା ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ହେତୁ ଉଭୟ ଜାହ୍ନବୀ ଏବଂ ଖୁସିଙ୍କ ପିତାମାତା ହୋଇଥିଲେ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଗୁ-ରୁ-ତ-ର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଗୁଡୁଲି ରଥ (Goodly Rath)

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଦୁଃଖ ର ଖବର ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପାଇଁ , …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *