Breaking News

ସାଥିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏହି କାମ କରନ୍ତୁ

ସମସ୍ତେ ପ୍ରେମ ସହିତ ଅଧିକ ଜିନିଷ ଦାବି କରନ୍ତି | ଯଦି ତୁମେ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର, ତେବେ ଭଲ ସାଥୀ ହେଲେ ଜୀବନ ହସ ଏବଂ ସୁଖ ସହିତ ଚାଲିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ କିଛି କାମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କେବଳ ସେତେବେଳେ ବିବାହିତ ଜୀବନର ଗାଡି ଭଲ ଚାଲିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଏ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟିପ୍ସ କହିବା, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |

– ଯେକୌଣସି ସମ୍ପର୍କରେ ଦୃଢ ରହିବାକୁ, ପାରସ୍ପରିକ ବୁଝାମଣା ରହିବା ଜରୁରୀ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ଆପଣ ଅଜାଣତରେ କୌଣସି ଭୁଲ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଶୀଘ୍ର ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସାଥୀଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗନ୍ତୁ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ସଂପର୍କରେ କୌଣସି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ |

– ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସଚ୍ଚୋଟ ରହିବ, ତେବେ ସେମାନେ ପ୍ରତିବଦଳରେ ତୁମକୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଖୁସିରେ ଶେଷ ହେବ | ତେଣୁ ପରିସ୍ଥିତି ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ମିଛ କହିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସେମାନଙ୍କୁ ସତ କୁହନ୍ତୁ |

– ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଅତୀତ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ କୁହନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସକୁ ଗଭୀର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |

– ଯଦିଓ ତୁମର ବହୁତ ପ୍ରେମ ଅଛି | କିନ୍ତୁ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ସମୟ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଯାହାଫଳରେ ସେମାନେ ନିଜ ଅନୁଯାୟୀ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସାଥୀକୁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରଖିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏକୁଟିଆ ଛାଡିଦିଅନ୍ତୁ |

 

ଯାହାଫଳରେ ସେମାନେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଏହା ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବ ଏବଂ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ | ଯଦି ତୁମେ ଚାହଁ, ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପତ୍ନୀକୁ ତୁମର ବନ୍ଧୁ କରି ପାରିବ | ଏହା ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକାଠି ଚାଲିବା ଦ୍ୱାରା ମଜା କରିପାରିବ |-

ସମ୍ପର୍କକୁ ସଫଳ କରିବା ପାଇଁ ପରସ୍ପରକୁ ଯତ୍ନ ସହକାରେ ସମର୍ଥନ କରିବା ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ | ଯେଉଁଠାରେ ତୁମର ଯତ୍ନଶୀଳ ପ୍ରକୃତି ତୁମର ସାଥୀକୁ ତୁମର ପ୍ରେମ ଅନୁଭବ କରାଏ | ଏଥି ସହିତ, ସେମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ସେମାନଙ୍କୁ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରିଥାଏ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ତୁମର ସାହସ ତାଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚତାର ଶିଖରକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ |

– ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀ ନିଜ ପରିବାରକୁ ନିଜ ଭଳି ବୁଝନ୍ତୁ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରିବାରକୁ ତୁମର ବୋଲି ଭାବିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଭେଟିବା ତୁମର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ | ସେମାନଙ୍କୁ ତୁମ ପିତାମାତା ପରି ବ୍ୟବହାର କର | ଏହା ସହିତ, ତୁମେ ଦୁହେଁ କହିବା ଉଚିତ୍, ଆମେ ଏକ ସମ୍ପୃକ୍ତିର ଅନୁଭବ କରିବୁ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆପଣ କେବେ ରାସ୍ତାରୁ ଟଙ୍କା ପାଇଛନ୍ତିକି ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ଏହି କଥା, ହୋଇ ଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ ନହଲେ ହୋଇ ପାରେ ଏହି ସବୁ ଅସୁବିଦା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ରାସ୍ତାରୁ ପଇସା ପାଇଛନ୍ତି ତେବେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ତାହାର ଅର୍ଥ କଣ ହୋଇପାରେ ବାଟରେ ଚାଲୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.