Breaking News

ସତ ଆସିଲା ପଦାକୁ ଛାଡପତ୍ର ପରେ ବି ସଞ୍ଜୟ କପୁର କରିସ୍ମାଙ୍କୁ କେତେ ଟଙ୍କା ଦିଅନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ |

ଆଜି ଆମେ କପୁର ପରିବାରର ଝିଅ ତଥା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, କରିସ୍ମା 90 ଦଶକର ଜଣେ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନେତା ଥିଲେ, ସେ କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ, ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା। କରିସ୍ମା କପୁର ବିବାହ ପରେ ବଲିଉଡରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିଥିଲେ, ସେ ଦିଲ୍ଲୀର ବଡ ବ୍ୟବସାୟୀ ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଦୁଃଖର ବିଷୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଛାଡପତ୍ର ନେଇସାରିଛନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଜିନିଷ ଅଛି, ଯାହା ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଆସେ, ଲୋକମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଛନ୍ତି , ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ କିପରି ଅଛି ଏବଂ ସେ ବଲିଉଡରେ କାମ କରିବା ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଅଂଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଠାରୁ ସଞ୍ଜୟ କପୁର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଲମିରା ଆକାରରେ ଏବଂ ସେ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କୁ ଏକ ଘର ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ବହୁତ ବଡ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପଢ଼ନ୍ତି , ସେମାନଙ୍କ ବିଦ୍ୟାଳୟର ନାମ ଧୀରବାଇ ଅମ୍ବାନୀ ବିଦ୍ୟାଳୟ, ଏହି ବିଦ୍ୟାଳୟ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବିଦ୍ୟାଳୟ, ପିଲାମାନଙ୍କ ସ୍କୁଲ ଖର୍ଚ୍ଚ ସେମାନଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦେଖାଯାଏ | ଯଦି ମୁଁ ରାଜି ହୁଏ, କରିସ୍ମା ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ସେମାନଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ଡଙ୍ଗ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ନାହିଁ, ତେଣୁ ସେ ନିଜ ପିଲା ଏବଂ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ସହ ବୁଲିବାକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଆନ୍ତି, ଉଭୟେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ, ସଞ୍ଜୟ ଉଭୟ ପିଲାମାନଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଆସନ୍ତି, ସେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି |

ଯେତେବେଳେ କରିସ୍ମା ସଞ୍ଜୟଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଛାଡପତ୍ର ହେବା ପରେ 14 କୋଟିର ଏକ ବଣ୍ଡ ସ୍ୱାକ୍ଷରିତ ହୋଇଥିଲା, ଆଜି ମଧ୍ୟ ସଞ୍ଜୟ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ପ୍ରତି ମାସରେ 10 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦିଅନ୍ତି, ଏହି କାରଣ ହେତୁ ମୁଁ ମୋ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଏପରି ଭଲ ଜୀବନ ଦେଉଛି |

About odisha news

Check Also

ଆପଣ ମାନେ କେବେ ନିତୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସ୍ୱାମୀକୁ କେବେ ଦେଖିନଥିବେ ଦେଖନ୍ତୁ ସେ କୋଉ Hero ଠାରୁ କମ ନୁହନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ତ ଶିରିଏଲ ତଥା ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡରଷ୍ଟି ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିତୁ ମିଶ୍ର କୁ ବେଶ୍ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.