Breaking News

ଷଣ୍ଢ କୁ ଦେଖାଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ଠକିଦେଲେ

ଆଜ୍ଞା ହଁ , ମାଲକାନଗିରି ସଦର ମହକୁମା ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏପରି ଏକ ବିରଳ ଦ୍ରୁଶ୍ଯ | ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରୁ ଆସି ଓଡିଶା ରେ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ଠକୁଥିଲେ ଏହି ଚତୁର ଠକ | ଏମାନଙ୍କର କରନାମା ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ହଜିଯିବ |

ଏମାନଙ୍କ ଠକାମିର ଫଣ୍ଡା ପୁରା ବିରଳ | ଏମାନେ ପ୍ରଥମେ ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁ ତଥ୍ୟ ନେଇଯାଉଥିଲେ | ଏବଂ ପରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଡରାଇ ସେମାନଙ୍କ ଘରେ ପୂଜାର୍ଚନା କରି ଲକ୍ଷ୍ୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଟଙ୍କା ନେଇଯାଉଥିଲେ | ଏବଂ ପରେ ଫେରାର ହୋଇଯାଆନ୍ତି | ତେବେ ସ୍ଥାନୀୟ ମହେଶ୍ଵରୀ କଲୋନୀରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିବା ପରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ସନ୍ଧେହ ବଢିଥିଲା | ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦାୟ କରିଥିଲେ |

ଏହି ଅଭିଯୋଗ କୁ ଆଧାର କରି ମାଲକାନଗିରି ପୁଲିସ ଏହାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେଇଥିଲା | ତେବେ ପୁଲିସ ଯେବେ ଏହି ଠକ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ | ସେମାନେ ସେତବେଳକୁ ଓଡିଶା ଛାଡିସାରି ଥିଲେ | ପୁଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଏକ ଟୀମ ଗଠନ କରିଥିଲା | ଏବେ ସେମାନେ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ ତେଲେଙ୍ଗାନା ର ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ | ପୁଲିସ ଏମାନେ ସେଠାରେ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ସୂନୀ ଯାଇଥିଲେ ହେଲେ ପୁଲିସ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ବା ପରେ ସେମାନେ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଟଙ୍କା ନେଇ |

ପରେ ପୁଲିସ ଖବର ପାଇଥିଲା ଯେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଗଡାଚେନ୍ଦୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏମାନେ ରହୁଛନ୍ତି | ଏବଂ ତୁରନ୍ତସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ କାବୁ କରିନେଲା ପୁଲିସ | ଏହି ଠକ ଷଣ୍ଢ କୁ ଧରି ନନ୍ଦୀ ସବୁସତ କଥାକହୁଥିବା କହି ଟଙ୍କା ନେଇଯାଉଥିଲେ | ତେବେ ସେମାନେ ନିଜ ଶଙ୍ଖସିନ୍ଦୁର ପ୍ରତି ବିପଦ ଅଛି କହି ବହୁତ ଟଙ୍କା ନେଇଯାଉଥିଲେ ଆହୁରିମଧ୍ୟ ଯଦି ଘରେ ଛୋଟ ପିଲା ଥାଆନ୍ତି | ତେବେ ସେମାନେ ସନ୍ତାନ ଉପରେ ବିପଦ ଅଛି କହି ବହୁତ ଟଙ୍କାନେଇ ଘରେ ପୂଜା ଅର୍ଚନା କରନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭାରତର ସବୁଠୁ ଅଜବ ଓ ବିଚିତ୍ର ଗାଁ, ପୁରା ଘଟଣା ଜାଣିଲେ କହିବେ He Bhagaban ଏମିତି ସବୁ ଆଗରୁ ଦେଖି ନ ଥିବେ…

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ କୁହାଯାଏ ଭାରତର ସଂସ୍କୃତି ଓ ପରମ୍ପରାକୁ ପାଖରୁ ଦେଖିବାକୁ ହେଲେ ଆପଣକୁ ଭାରତର ଗାଁରେ କିଛି ସମୟ ବିତେଇବାକୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.