Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ , ରାନୀ ପଣ୍ଡା ପୁଣି ଏକ ମହାନ କାର୍ଯ କଲେ ସହିଦ ଶଶାଙ୍କ ଙ୍କ ଘରେ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା

ସହିଦ ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର ସାମଲ ଙ୍କ ପରିବାର କୁ ଭେଟିଲେ ଯାତ୍ରା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାନୀ ପଣ୍ଡା | ଧର୍ମଶାଳା କ୍ଷେତ୍ରପାଳ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚି ସହିଦ ଙ୍କ ପରିବାର କୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଲେ | ବିପଦ ସମୟରେ ଭଗବାନ ସହାୟ ହୁଅନ୍ତୁ ବୋଲି କାମନା କାଲେ ରାନୀ ପଣ୍ଡା | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ , “ ଆଜି ଦେଶବାସୀ ଙ୍କ ରକ୍ଷା କରିବାର ଶପଥ ନେଇ ସେମାନଙ୍କର ଏଇ ଅବସ୍ଥା |

ତେବେ ଯଦି ଏଭଳି ବୀର ଯବାନ ମାନଙ୍କର ପରିବାରର ଏଭଳି ଦୁଃଖ ସମୟରେ ଯଦି ମୁଁ ସେମାନଙ୍କର ପାଖରେ ନଠିଆ ହେଲି ତେବେ ମୁଁ ମ ଣିଷ ଜନ୍ମ ପାଇ କୌଣସି ଲାଭ ନାହିଁ | ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆମେ ମାନେ ଏବେ ଶାନ୍ତି ରେ ଶୋଇ ପାରୁଛୁ | ଯଦି ସେଇ ଭାଇ ମାନଙ୍କର ଦୁଃଖ ସମୟରେ ଯଦି ମୁଁ ଠିଆ ନହୋଇ ପାରିଲି |

 

ତେବେ ମୁଁ ମଣିଷ ଜନ୍ମ ପାଇଛି ବୋଲି ମୋତେ ଧିକାର ଲାଗିବ | ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ଯେଉଁ ମାନେ ଆମ ଦେଶ ର ବୀର ଯବାନ ମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭଗବାନ ଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତୁ | ତାଙ୍କ ସହ ପରିବାର ଯେପରି ଶାନ୍ତିରେ ଏବଂ ଖୁସି ରେ ରୁହନ୍ତୁ | ତେବେ ସବୁ ଦେବାଦେବୀ ଙ୍କର ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହୁ ଯେପରି ତାଙ୍କର କୁନି ପିଲାଟି ଭଲ ମଣିଷ ହେଉ |”, ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ମଧ୍ୟ ମୋର ସାମର୍ଥ୍ୟ ବଳରେ ସେ ମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବି | ଏବଂ ସେ ମାନ୍ୟବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଓ ପ୍ରଶାସନ ଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏମାନଙ୍କର ଦୁଃଖ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କର ପାଖରେ ଛିଡା ହୁଅନ୍ତୁ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମିଳିବାଜୁ ଯାଉଛି PM ଆବାସ ଯୋଜନା, ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ଆସିଲା ନାଁ, ଆପଣଙ୍କ ନାଁ ନାହିଁ ତ !

ବନ୍ଧୁଗଣ ରାଜ୍ୟରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆବଣ୍ଟୀତ PM ଆବାସ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ଘର ନିର୍ମାଣ ଯାହା ମଧ୍ୟ PM ଆବାସ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.