Breaking News

ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ଙ୍କ ଝିଅ , ଦେଖିବାକୁ ଅପ୍ସରା ଭଳି

ମାଷ୍ଟର ବ୍ଲାଷ୍ଟର ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା କ୍ରିକେଟର ହୋଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଭାରତର କ୍ରିକେଟ୍ ଗଡ୍ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ। ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକର ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଷ୍ଟାରଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜାଣନ୍ତି, ସାରା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଅଧିକ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ |ସାରାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ସେ ବଲିଉଡ ହିରୋଇନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଦେଖାଯିବେ ନାହିଁ, ଆଜି ଆମେ ତାଙ୍କ ସହ ସାରା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନର କିଛି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରୁ |

କ୍ରିକେଟ୍ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରା, ୧୩ ଅକ୍ଟୋବର ୧୯୯୭ ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ, ସଚିନ୍ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ କପ୍ ବିଜୟ ପରେ ନାମ ଦେଇଥିଲେ, ଯେହେତୁ ସେହି ବର୍ଷ ଭାରତ ଜିତିଥିଲା। ଏହା ଏକ ସ୍ମରଣୀୟ ସିରିଜ୍ ଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ମାଷ୍ଟର ବ୍ଲାଷ୍ଟର ସଚିନଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଜିତିଥିଲେ |

୨୩ ବର୍ଷୀୟ ତାରକା କିଡ୍ ସାରା ଧିରୁ ଭାଇ ଅମ୍ବାନୀ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ସ୍କୁଲରୁ ତାଙ୍କ ପାଠପଢା କରିଥିଲେ, ପରେ ସେ ଲଣ୍ଡନ ୟୁନିଭରସିଟି କଲେଜରୁ ମେଡିସିନ୍ ପଢିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ |ସାରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଥିବାବେଳେ ସାରା ନିଜ ଭିଡିଓ, ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ପୋଷ୍ଟ କରୁଥିବାବେଳେ ସାରା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୧ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି।

ଆମେ ଏଠାରେ ଦେଖୁଥିବା ଅଧିକାଂଶ ଝିଅଙ୍କୁ ପାପାଙ୍କ ଲାଡଲି ଭାବରେ ଦେଖାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହା ସାରାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ, ସେ ତାଙ୍କ ମା ଡକ୍ଟର ଅଞ୍ଜଲି ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତୀ, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ କଥା ଆସେ ସେତେବେଳେ ସେତାଙ୍କ ନୀତି କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି |ତାଙ୍କ ମା ଜଣେ ଶିଶୁରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ପରି ହବାରଅଛି |ସାରା ଜଣେ ସୁନ୍ଦର ହୃଦୟ ଭରା ଝିଅ ଯିଏ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମ୍ପର୍କକୁ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାଏ, ସାନଭାଇ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ ବନ୍ଧନ ବାଣ୍ଟିଥାଏ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *