Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ସାହସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ତିକ୍ତତା ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଏହା ଉନ୍ନତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଆଶା କରାଯାଏ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଆଶାଠାରୁ ଅଧିକ ଫଳ ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜାଳିଆ ସମୟ ବିତାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅତିଥିଙ୍କ ନକ୍ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଏକ ଚେକ୍ ରଖିବାକୁ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ରୋଜଗାରର ସନ୍ଧାନରେ ଘର ଦ୍ୱାରରୁ ବୁଲୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଭଲ ଦିନ କଟିବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ମନର ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ କାମ ପାଇପାରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଯଦି କିଛି ବିଷୟରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଥାଏ, ତେବେ ଏହା ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସହଭାଗୀତାରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାରର ସନ୍ଧାନରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏଠାକୁ ବୁଲୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା କୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିଭାବରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଟଙ୍କା କାରବାର କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଉପାୟରେ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ତୁମେ କାହାକୁ ଭେଟି ପାରିବ ଯିଏ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମକୁ ତଳକୁ ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ଆପଣ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଯୋଜନା ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବିଶେଷ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଘରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୁଝିପାରିବେ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଆଶା ଅଛି | ପଡୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ଯାନର ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିବେ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.