Breaking News

ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଙ୍କ ଘୋଷଣା || ହୋଇପାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଲକଡାଉନ !

କୋଭିଡ ଦ୍ଵିତୀୟ ସଂକ୍ରମଣ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି |କରୋନା ପୁଣି ଥରେ ମୁଣ୍ଡ ଟେକିଛି |ଏଥି ପାଇଁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର କୋଭିଡ ସିଚୁଏସନ କୁ ସମ୍ଭାଳିବା ପାଇଁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଲକ ଡାଉନ ଘୋଷୋଣା ହୋଇ ପାରେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରା ଯାଇଛି |ମହା ରାଷ୍ଟ୍ର ରେ ଲାଗୁ ହେଇପାରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଲକ ଡାଉନ |ଏ ନେଇ ଆଜି କୋଭିଡ ରେଟ ଚାର୍ଟ ଫୋର୍ସ ରେ ବ୍ୟେଠକ କରିବେ ମୁଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଚାନ୍ଦ୍ରେ |ସଂକ୍ରମଣ କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଆଗ କୁ କଣ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆ ଯିବ ସେ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରିବେ |ଏହା ପରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଲକ ଡାଉନ ପାଇଁ ଘୋଷୋଣା କରି ପାରନ୍ତି |

ଗତ କାଲି ସର୍ବାଦଳୀୟ ବ୍ୟେଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା |ସେହି ବ୍ୟେଠକ ରେ କୋଭିଡ ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଥିଲା |କୋଭିଡ ସଂକ୍ରମଣ କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଲକ ଡାଉନ ଘୋଷଣା କରିବା ସପକ୍ଷ ରେ ଯୁକ୍ତି ରଖି ଥିଲେ ମୁଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ |ସଂକ୍ରମଣ ଚେନ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ଲକ ଡାଉନ ହିଁ ଏକ ମାତ୍ର ବିକଳ୍ପ ବୋଲି ଯୁକ୍ତି ରଖି ଛନ୍ତି ମହା ରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଚାନ୍ଦ୍ରେ |ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଧରି ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଲକ ଡାଉନ କରା ଯାଇ ପାରେ |ବିଭିନ୍ନ କଟକଣା ସତ୍ତ୍ୱେ ଲୋକ କଟକଣା ମାନୁ ନାହାନ୍ତି |

ଏବେ ରାଜ୍ୟ ରେ ସପ୍ତାହାନ୍ତ ଲକ ଡାଉନ ଚାଲିଛି |ଏହି ଲକ ଡାଉନ ଆସନ୍ତା କାଲି ସକାଳ ସାତ ଟା ଯାଏଁ ଚାଲୁ ରହିବ |ଗତ ଚବିଶ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟ ରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରେ ପ୍ରାୟ ପଞ୍ଚାବନ ହଜାର ଚାରି ଶହ ଏଗାର ଟି ନୂଆ କେସ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି |ରାଜ୍ୟ ରେ ମୋଟ ପ୍ରାୟ ବତିଶ ଲକ୍ଷ ରୁ ଅଧିକ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଥିବା ବେଳେ ସତାବନ ହଜାର ତିନି ସହ ଅଣତିରିଶ ଜଣ ଙ୍କ ଜୀବନ ଯାଇଛି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

LIC କୁ ନେଇ ଆସିଲା ବହୁତ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର, LIC ରେ କରନ୍ତୁ ଏହି କାମ ମାସକୁ ମାସ ଆପଣ ପାଇ ପାରିବେ Pension ୧୨ ଟଙ୍କା….ଦେଖନ୍ତୁ କେମିକି କରିବେ ଏହି LIC !

LIC କୁ ନେଇ ଆସିଛି କିଛି ନୂଆ Pension ପ୍ଲାନ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାତ୍ର ଠାରେ ପଇସା ଜମା କଲେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.