Breaking News

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଲୀଉଡ ଅଭିନେତା ରାଜୀବ କପୂର ଆଉ ଏ ଦୁନିଆରେ ନାହାନ୍ତି . . .

ବଲୀଉଡ ପାଇଁ ଆସିଛି ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଲୀଉଡ ଅଭିନେତା ରାଜୀବ କପୂର | ରିଷି କପୂର ଙ୍କ ସାନଭାଇ
ରାଜୀବ କପୂର କାଲି ୫୮ ବର୍ଷରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛନ୍ତି | ଏକା ଧାରାରେ ସେ ଜଣେ ପ୍ରଡୁସର,ଡିରେକ୍ଟର,ଆକ୍ଟର ମଧ୍ୟ ଥିଲେ |


ଗୋଟେ ରୁ ଦୁଇଟି ଚଳଚିତ୍ରରେ ସେ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଅଭିନୟରେ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କଙ୍କ ହୃଦୟ କୁ ବେସ ଜିତିଛନ୍ତି | ଏବଂ କପୂର ଫ୍ଯାମିଲିର ସେ ଜଣେ ଦକ୍ଷ ଅଭିନେତା ଭାବେ ଜଣା ଯାଆନ୍ତି | ପ୍ରଥମ ଥରପାଇଁ ସେ ନିଜ ଭାଇ ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରେ ପ୍ରଡୁସର ସାଜି ଥିଲେ | ଏବଂ ନିଜେ କଳାକାର ଭାବେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖ୍ଯାତି ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି |


କାଲି ୫୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ହୃତଘାତ ରେ ମୃ- ତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ | ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ତାଙ୍କ ବଡଭାଇ ଥିଲେ | ତାଙ୍କ ବଡ ଭାଇ ହିଁ ପ୍ରଥମେ ହସ୍ପିଟାଲ ରୁ ଜଣାଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କ ସାନଭାଇ ଟୁଇଟର ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାଇଥିଲେ ଯେ ଭାଇ ଆଉ ନାହାନ୍ତି |

ଏହି ଦୁଃଖ ଖବର ଏବେ ବଲିଉଡ ଜଗତରେ ଖେଳିଯାଇଛି | ଏବେବି ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କୁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଝୁରିହେଉଛନ୍ତି | କାରଣ ତାଙ୍କର ଜୀବନ୍ତକାରୀ ଅଭିନୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଟାଣୁଥିଲା ତାଙ୍କ ପାଖକୁ | ଆଉ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ସମସ୍ତ ଚଳଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଏବେବି ମଧ୍ୟ ଭୁଲିପାରିନାହାନ୍ତି | କହିଁକିନା ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସେ ସମୟର ୮୦ ଦଶକ ର ଜ୍ଵଳନ୍ତ ଉଦାହରଣ ଥିଲା ଭଲ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ର |


ତେବେ ଏହି ମହାନ ଅଭିନେତା ଙ୍କୁ ବଲିଉଡ଼ ହରାଇ ଯେତିକି ଦୁଖ ପ୍ରକାଶ କରୁଛି ସେତିକି ଓଲିଉଡ଼ ମଧ୍ୟ କରୁଛି | ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମା ର ସଦ୍ଗତି ନିମନ୍ତେ ଭଗବାନ ଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛୁ | ତେବେ ବଲିଉଡ଼ ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ କେହିବି ପୂରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭରତର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସିଂ ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତ୍ଵର, ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମୀ ର ବଡ ଖବର ଯେ ମନମୋହନ ସିଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅସୁସ୍ଥ ଅବସ୍ଥା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *