Breaking News

ପୁରୀ ସମୁଦ୍ର କୁଳ ରେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଙ୍କ ସହ ମସ୍ତି କଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ଯାକଲିନ

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାଙ୍କଲିନି ପୁରୀ ସମୁଦ୍ର କୂଳ ରେ ଵୟେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଙ୍କ ସହ କିପରି ମଜା ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି ଜାଣିବା । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଜ୍ୟାଙ୍କଳିନି ରଜ କ୍ଵିନୀ ରେ ୱିନର୍ ହୋଇଥିଲେ । ତା ପରେ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୋ ଜେଜେମା ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ମୋ ଜେଜେମା ଧାରାବାହିକ ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିଥିଲେ । ଏହି ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ମୋ ଜେଜେମା ଧାରାବାହିକ ଟି ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ୱର୍ ୱାନ ଧାରାବାହିକ ହୋଇ ପାରିଥିଲେ ।

ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଲୋକ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ । ଆଉ ଅଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିବା ସହିତ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଯ୍ୟାଙ୍କଳିନି ଜଣ ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି କୁ ଯଦି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ତାହାଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମ ସେ ହଉଛନ୍ତି ଅର୍ବିନ୍ଦି ମହାରଣା ଯିଏ କି ମୋ ଜେଜେମା ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ । ମୋ ଜେଜେମା ଧାରାବାହିକ ରୁ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଥିଲେ ଓ ଆଗମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ପୁରୀ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ବୁଲିବା ସହ ବହୁ ମଜା ମସ୍ତି ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାର ଫଟୋ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ସେ ପୁରୀ ବୁଲିବା ସହ ବିଭିନ୍ନ ଜାଗା ରେ ପ୍ରାକୃତିକ ର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ କୁ ଉପଭୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ବାଡିରୁ ବର କୋଳି ଚୋରି କରି ଖାଇଲେ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା (Tamanna) ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି , ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *