Breaking News

ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର! ପୁଣିଥରେ ଲକଡାଉନ୍ ଶିବରାତ୍ରି ହବ କି ନାହିଁ

ଏବେ ଆସିଲା ବଡ ଖବର !!! କରୋନା ଲକଡାଉନ ପାଇଁ ଶିବରାତ୍ରି ଜାଗର ହେବ କି ନାହିଁ | ଆସନ୍ତା ୧୧ ତାରିଖରେ covid ଯୋଗୁଁ ହେବାକୁ ଥିବା ମହଶିବରାତ୍ରି ହେବାକି ନାହିଁ | ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଆଶଙ୍କାରେ ଥିଲେ | ଏବେ ସବୁ କଲ୍ପନା ଜଳ୍ପନା ର ଅନ୍ତ ଘଟିଛି | କରୋନା କଟକଣା ନେଇ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ହେବା ପାଇଁ ସହମତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି |


୬୦ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ଏବଂ ୧୨ ବର୍ଷ ରୁ କମ ଭକ୍ତ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଗିଛି କଟକଣା | ବିଏମସି କମିଶନର ଙ୍କ ଅଧଖ୍ଯତାରେ ସମସ୍ତେ ନିଯୋଗ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଓ ମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ କତୃପକ୍ଷ ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯାୟ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ |ଯାତ୍ରା ଅଯୋଗରେ ସମସ୍ତେ ନିଜର ପ୍ରତିସୂତି ଦେଇଛନ୍ତି | ଚଳିତ ବର୍ଷ କରୋନା ଦ୍ଵିତୀୟ କେସ କୁ ନେଇ ସରକାର ଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କଟକଣାକୁ କଡାକଡି କରାଯାଇଥିବାରୁ ପ୍ରଭୁ ଲିଙ୍ଗରାଜ ଙ୍କ ମହଶିବରାତ୍ରି ପାଳନ ନେଇ ଉଠିଥିଲା ପ୍ରଶ୍ନ |

ସମସ୍ତଙ୍କର ସହଯୋଗରେ ସୁରୁଖୁରରେ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ପାଳନ ପାଇଁ ଲିଙ୍ଗରାଜ ସେନା ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶାସନକୁ ନିବେଦନ କରଯାଇଥିଲା | ହେଲେ ସବୁପରେ ବି ଚଳିତ ବର୍ଷ ସମସ୍ତଙ୍କ ମିଳିତ ସହଯୋଗରେ ଯାତ୍ରା ପାଳନ ପାଇଁ ମିଳିଛି ଅନୁମତି |ଜାଗର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ହୋଇସାରିଛି ନିସ୍ପତି ଆଉ ଏକ ବୈଠକ ବସି ନୀତିକ୍ରାନ୍ତି ଏବଂ ମହାଦୀପ ଉଠିବାର ସମୟ ଚୁଡାନ୍ତ ହେବ | 

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଭୋଜନ କେଉଁଠି ଓ କେମିତି କରୁଛନ୍ତି, ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ଭ-ୟ-ଙ୍କ- ର କଥା ,ନଚେତ ….

ଆସନ୍ତୁ ଭୋଜନ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା କିଛି ନୂଆ ତଥ୍ୟ ମହାଭାରତ ସମୟ ରେ ମନ୍ୟୁଷ କୁ ଭୋଜନ କରିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *