Breaking News

ବେକାବୁ କୋରୋନା ର ନୂଆ ରୁପ , ଓଡିଶାକୁ ପୁଣି ଫେରିଲା ନାଇଟ କର୍ଫୁ

ଆଜ୍ଞା ହଁ , ବେକାବୁ ସଂକ୍ରମଣ କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଅସ୍ତ୍ର | ରାଜ୍ୟର ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ରେ ଲାଗୁହେବ ରାତ୍ରୀ କାଳୀନ କର୍ଫୁ | ଛତିଶଗଡ ସୀମାକୁ ଲାଗିଥିବା ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା ର ସାତ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶାର ତିନ ଜିଲ୍ଲା ସୁନ୍ଦରଗଡ , ଝାରସୁଗୁଡା , ସମ୍ବଲପୁର , ବରଗଡ , ବଲାଙ୍ଗିର , ନୂଆପଡା , କଳାହାଣ୍ଡି , ନବରଂଗପୁର , କୋରାପୁଟ, ମାଲକାନଗିରି ରେ ଲାଗୁହେବ ନାଇଟ କର୍ଫୁ |

ଆସନ୍ତା ପାଞ୍ଚ ତାରିଖ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅନାଦେଶ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ବଳବତ୍ତର ରହିବ ରାତ୍ରି କାଳୀନ କଟକଣା | ସେଠୀ କରୋନା ର ପ୍ରଭାବ ଦେଖି ରାଜ୍ୟ ସରକାର ନେଇଛନ୍ତି ଏହିଭଳି କଠୋର ନିଷ୍ପତି | ନାଇଟ କର୍ଫୁ ବେଳେ କୌଣସି ବ୍ଯବସାୟିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ କିମ୍ବା ଅଫିସ ଖୋଲିବ ନାହିଁ | କେବଳ ଜରୁରୀ କାଳୀନ କାର୍ଯ୍ୟ କଳାପ କୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ କଟକଣା ଲାଗିବ | ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଏବଂ ସି.ଏନ.ଜି ଷ୍ଟେସନ ଖୋଲା ରହିବ |

 

ହୋମ ଡେଲିଭେରୀ କୁ ଅନୁମତି ମିଳିବ | ଶିଳ୍ପ କାରଖାନା କୁ ଅନୁମତି ମିଳିବ | ଆଇ. ଟି ଏବଂ ଗଣ ମାଧ୍ୟମ କର୍ମଚାରୀ ପରିଚୟ ଦେଖାଇ ଯା ଆସ କରିପାରିବେ | ସେହିଭଳି ଭାବେ ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ କିଛି ସ୍ଥାନରେ କଣ୍ଟେଣ୍ଟମେଣ୍ଟ ଜୋନ ଏବଂ ଶଟଡାଉନ ସ୍ଥିତି ବି ଫେରିଛି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଏହି ମୁସଲମାନ ଦେଶରେ ରହିଛି ବିଷ୍ଣଙ୍କ ସବୁଠୁ ବଡ ମୂର୍ତ୍ତୀ , ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ହେଉଛନ୍ତି କୋଟି କୋଟି ହିନ୍ଦୁ ମାନଙ୍କର ଆସ୍ଥା ଓ ବିଶ୍ୱାସର ପ୍ରତୀକ। ଏହା ସହିତ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *