Breaking News

ବ଼ଡଖବର || ପୁଣି କୋର୍ଟ ରେ ଅନୁଭବ ଆଣିଲେ ସଙ୍ଗିନ ଅଭିଯୋଗ !

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଓଡିଆ ଜଗତ ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅନୁଭବ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ଙ୍କୁ । ଏବେ ସେମାନେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁ ଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଅନୁଭବ ଏବଂ ବର୍ଷା ଙ୍କ ମଝି ରେ ଥିବା ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ଏବେ ସେମାନେ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏ ନେଇ କୋର୍ଟ ତରଫ ରୁ ମଧ୍ୟ ଶୁଣାଣି ଶୁଣା ଯାଇଛି । ତେବେ ଏବେ ତାଙ୍କ ଘଟଣା ରେ ଆସିଛି ନୂଆ ମୋଡୋ |

ବର୍ଷା ଆଣିଥିବା ପାରିବାରିକ ହିଂସା ଅଭିଯୋଗ ମାମଲାରେ ଜିଲ୍ଲା ଜଜ କୋର୍ଟ କୁ ଗଲେ ଅନୁଭବ | ଏସ୍ଡିଜିଏମ କୋର୍ଟ ଙ୍କ ରାୟକୁ ଚ୍ଯାଲେଞ୍ଜ କରି ସେ ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟ ଙ୍କ ଦ୍ଵାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି |ପାରିବାରିକ ହିଂସା ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ପୂର୍ବ ରୁ ବର୍ଷା ଏସ୍ଡିଜିଏମ କୋର୍ଟ ଯାଇଥିଲେ | ପରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବାରମ୍ବାର ଘରୋଇ ହିଂସା ହେବାର ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ମାମଲା ର ପରବର୍ତ୍ତୀ ହିଂସା କୁ ମୂଳ ମାମଲା ସହ ଯୋଡିବାକୁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ବର୍ଷା | ଏସ୍ଡିଜିଏମ କୋର୍ଟ ବର୍ଷା ଙ୍କ ପିଟିସନ କୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ |

ତେବେ ଏସ୍ଡିଜିଏମ କୋର୍ଟ ଙ୍କ ଏହି ରାୟକୁ ଚ୍ଯାଲେଞ୍ଜ କରି ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟ ଙ୍କ ଦ୍ଵାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଅନୁଭବ |ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଭୋଜନ କେଉଁଠି ଓ କେମିତି କରୁଛନ୍ତି, ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ଭ-ୟ-ଙ୍କ- ର କଥା ,ନଚେତ ….

ଆସନ୍ତୁ ଭୋଜନ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା କିଛି ନୂଆ ତଥ୍ୟ ମହାଭାରତ ସମୟ ରେ ମନ୍ୟୁଷ କୁ ଭୋଜନ କରିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *