Breaking News

ପୁଣି ଥରେ ନାରୀ ଜାତି ପାଇଁ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାନୀ ପଣ୍ଡା

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଓଡିଆ ଯାତ୍ରା ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବେ ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ରାନୀ ପଣ୍ଡା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ |
ସେ ତାଙ୍କର ମନ୍ତବ୍ୟ କୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚା ରେ ରହିଥାନ୍ତି | ତେବେ ସେ ମହିଳା ଦିବସ ରେ ମଧ୍ୟ ସମାଜ କୁ ନିଜର କଟୁ ଭାଷାରେ ଅନେକ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ କହିବା ମୁତବକ , “ କେତେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ନାରୀକୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଦୂରର କଥା | ସେମାନେ ସମ୍ମାନ ର କଥା ସ୍ଵପ୍ନରେ ସୁଧା ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ |

କେବଳ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପାଇଁ ନାରୀଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ନୁହେଁ | ଆଜିକାଲି ସମାଜରେ ନାରୀମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ହେଉଥିବା ଅନେକ ଅତ୍ୟାଚାର ତଥା ଦୁଷ୍କର୍ମ , କନ୍ୟାଭ୍ରୁଣହତ୍ୟା , ବହୁତ ଛୋଟ ଝିଅପିଲାଙ୍କ ପ୍ରତି ହେଉଥିବା ଦୁଷ୍କର୍ମ , ପେଟ୍ରୋଲ ପକାଇ ଜାଳିଦେବା , ନାରୀ ମାନଙ୍କ ହତ୍ୟା କରିଦେବା ଭଳି ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟୁଛି | ତେବେ ଏହାକୁ ଅଟକାଇବାରେ ହିଁ ନାରୀ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ପ୍ରକୃତ ସମ୍ମାନ ହେବ |

କେବଳ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପାଇଁ ନାରୀ ମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବାକୁ ଯାଇ ଶୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଫୋଟୋ ଅପଲୋଡ କରିଦେଲେ କିଛି ଉର୍ଣ୍ଣତି ହୋଇଯିବ ନାହିଁ | ଏସବୁ କେବଳ ଦେଖେଇହେବା | ” | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ହେଇଥିବା ଅନେକ ଅତ୍ୟାଚାର ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି |


ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *