Breaking News

ପ୍ରଥମ ଥର ନିଜ ସାଥିଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଉଚ ? ଏହି ସବୁ କଥା କୁ ମନେ ରଖନ୍ତୁ !

ପ୍ରଥମ ଡେଟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉତ୍ସାହଜନକ ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଅନେକ ସମୟରେ ମନରେ ଅନେକ ସନ୍ଦେହ ଥାଏ,ଯେପରି ସାକ୍ଷାତ ସମୟରେ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବା କିମ୍ବା ହାତ ମିଳାଇବା କିମ୍ବା କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ବେଳେବେଳେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନ ହେଉ | ବର୍ତ୍ତମାନ କ’ଣ କହିବେ ବୁଝିପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ସେହି ଅସନ୍ତୋଷରେ ମଧ୍ୟ ରହିଯାଏ | କିନ୍ତୁ କିଛି ଜିନିଷ ପୁରୁଷମାନେ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ତେଣୁ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁମାନେ, ପ୍ରଥମ ଡେଟକୁ ଯିବାବେଳେ, ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ …..

ଏହା ନୁହେଁ ଯେ ପ୍ରଥମ ତାରିଖ କୌଣସି ଫୋନ୍ ଜୋନ୍ ନୁହେଁ , କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଫୋନ୍ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବାଜୁଛି ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସନ୍ଦେଶର ଉତ୍ତର ଦେବାରେ ନିଜକୁ ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଫୋନରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ମେସେଜ୍ କରିବା କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଡେଟ ସଫଳ ହେବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ |

– ଆପଣଙ୍କର ଏକ ଦୁଃଖଦ ଅତୀତ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଜିନିଷ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଜାଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବ ନାହିଁ | ସେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ତୁମକୁ ପୂର୍ବରୁ କିପରି ପ୍ରସ୍ତାବ ଦିଆଯାଇଥିଲା କିମ୍ବା ତୁମେ ତାଙ୍କୁ କେତେ ମନେ କରୁଛ | ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅନୁଭୂତିଗୁଡିକ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସଞ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ |

– ଅନୁମାନ କର ନାହିଁ ଯେ ତୁମ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିବା ପୁଅ ବିଲ୍ ଦେବେ, କାରଣ ସେ ଜଣେ ପୁରୁଷ | ସର୍ବଦା ବିଲ୍ ପଇଠ କରିବାକୁ ଅଫର୍ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ବାଣ୍ଟିବା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ହ୍ରାସ କରିବ ନାହିଁ |

– କେତେକ ପୁରୁଷ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସେମାନଙ୍କର ଶ୍ରେଷ୍ଠତା ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ନୁହେଁ, ବରଂ ଏହି ସମୟରେ ହୋଷ୍ଟ ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ବୋଲି ବିଲ୍ ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦିଅନ୍ତି | ସବୁ ଜାଗାରେ ସେକ୍ଷିସ୍ମ ଖୋଜ ନାହିଁ | ସେ ତୁମକୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତୁମେ ଜଣେ ମହିଳା ହେତୁ ନୁହେଁ, ବରଂ ତୁମେ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁ | ପୁରୁଷମାନେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାୟତଃ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଭୁଲ୍ କରନ୍ତି | ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |


– ଆପଣ ମହିଳାମାନଙ୍କର ସମାନ ଅଧିକାରକୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି, ବହୁତ ଭଲ କଥା, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବିତର୍କର ବିଷୟ କରିବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ସମସ୍ତେ ଏହି ବିଷୟରେ ବିତର୍କ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ପ୍ରଥମ ଡେଟ ହେଉଛି ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିବା, ଏକାଠି କିଛି ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବା | ମହିଳା ସଶକ୍ତିକରଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିତର୍କ କରି ଏଥର ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |
ଝିଅମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଡେଟରେ ସାଙ୍ଗକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଥା’ନ୍ତି କାରଣ ସେମାନେ ନର୍ଭସ | ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

– କେବଳ ନିଜ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର ନାହିଁ, ଯେଉଁ ମହିଳାମାନେ କେବଳ ନିଜ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ଅନ୍ୟ କାହା କଥା ଶୁଣନ୍ତି ନାହିଁ, ସେମାନେ କମ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ପ୍ରଥମ ଡେଟ ପାଇଁ ଆତ୍ମ-ଅବସାଦ ଏକ ଖରାପ ଜିନିଷ |

– ତୁମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାକ୍ଷାତ କରିଛ, ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ତାରିଖ ଜାଣି ନାହଁ, ଏବଂ ତୁମେ ବିବାହ ଯୋଜନା ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ କର, ତେବେ ଏହା ମୂର୍ଖ ଅଟେ |
– ଅନେକ ବିଷୟ ଉପରେ ଡିସ୍କସ୍ ଏକ ଭିନ୍ନ କଥା | କେବଳ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ବିଚାର କରି ଏକ ବିତର୍କ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ ଦେବାରେ ଏକ ଉତ୍ତମ ସୀମା ଅଛି, ଏହାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ |


– ଯେପରି ତୁମେ ଝିଅ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା ମନ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅ, ସେହିପରି ପୁଅମାନଙ୍କ ଭାବନାକୁ ମଧ୍ୟ ବୁଝ | କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ପରିହାସ କର ନାହିଁ |

– ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କାହାକୁ ଭେଟିବା, ବସିବା ଏବଂ କଥା ହେବା ଜୀବନର ପରବର୍ତ୍ତୀ ବଡ ପଦକ୍ଷେପକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ କରେ | ସ୍ୱଚ୍ଛ, ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଏକ ହାଲୁକା ପରିବେଶରେ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଯଦି ଏହି ସମ୍ପର୍କ ସଫଳ ହୁଏ, ତେବେ ଏହାର ସ୍ମୃତି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ମଧୁରତା ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଅଳ୍ପ କିଛି ଭୁଲ ଦ୍ୱାରା ଅଜାଣତରେ ଏହାକୁ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା ମଧ୍ୟ ଜୀବନରେ ଏକ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଯାତ୍ରାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପିରିଅଡର ଏତିକି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନା କରିଲେ ନିଶ୍ଚୟ Pregnant ହୋଇ ପାରିବେ – Pregnancy Tips

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ମହିଳା ଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଛୁ ଏକ ବଡ ଖବର , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଯଦି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *