Breaking News

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ନାଗେଶ (Manas) ଓ ରୁଦ୍ରୀ (Jasmine) ରାଧା କୃଷ୍ଣ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେଲେ

ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର ଅଭିନେତା ନାଗେଶ୍ ଓ ରୁଦ୍ରିି ହଠାତ୍ ଆସିଲେ ରାଧା କୃଷ୍ଣ ଙ୍କ ବେଶ୍ ରେ କଣ ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି କୌଣସି ଧାରାବାହିକ । କଣ ରହିଛି ଏ ବେଶ୍ ହବା ବିଷୟ ରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ ।ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଅଭିନୟ ଏମିତି ଏକ କର୍ମ ସେ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ହେଲା ସେ ବହୁତ୍ ଉପର ଯିବା ସହ ବହୁ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିଥାଏ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ନୁହେଁ ବନ୍ଧୁ ଧାରାବାହିକ ରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଅଭିନୟ କଲେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିବେ । ସେହି ପରି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅନେକ ଅଭିନେତା , ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ଚାଇଲ୍ଡ ଆକଟର ଥାଆନ୍ତି ।

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖୁଥିବେ ଓଡ଼ିଆ ଚ୍ୟାନେଲ ତରଙ୍ଗ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ମେଘା ଧାରା ବାହୀକ ମାୟା । ସେଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ନାଗେସ ଓ ରୁଦ୍ରିି ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ମାୟା ଶିରିଏଲ ରେ । ଯାହାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ସେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି ।

ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଆଜି ମାୟା ଧାରାବାହିକ ଟି ଆଜି ଓଡିଶା ର ନମ୍ୱର୍ ୱାନ ହୋଇପାରିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରାଳ ହବା ରେ ଲାଗୁଛି ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଯେଉଁ ଫଟୋ ରେ ନାଗେଶ୍ ଓ ରୁଦ୍ରିି ଉଭୟ ରାଧା କୃଷ୍ଣ ବେଶ୍ ନେଇଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି ଏହି ଫଟୋ ଟି ତାଙ୍କର ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ର ଯାହାକୁ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଓ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଏହି ଫଟୋ ଟି କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଘରେ ଏକୁଟିଆ କେମିତି ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ (Anubhav Mohanty) ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆଖି ଲୁହରେ ଭିଜିଯିବ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *