Breaking News

ପ୍ରଥମ ଥର ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ରେ ଏକାଠି ଅଭିନୟ କରିବେ ବାପା ପୁଅ

ଆମେ ମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଓଡିଆ ଆଲବମ ଦୁନିଆ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ହେଉଛନ୍ତି ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ସାମନ୍ତ ରାଏ |ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁ ମାତ୍ରା ରେ ପସନ୍ଦ କରୁ ଛନ୍ତି |ଯାହା ଫଳରେ ସେ ପବ୍ଲିକ ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରି ପାରି ଛନ୍ତି |ତାଙ୍କର ଏହି ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ପାଇଁ ସେ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କ ମନ କିଣି ପାରି ଛନ୍ତି | ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ଏବେ ଗୋଟିଏ ନୂଆ ଓଡିଆ ଫିଳ୍ମ ରେ ଅଭିନୟ କରି ସାରି ଛନ୍ତି |ଯେଉଁ ଫିଲ୍ମ ଟି ଜୀ ସାର୍ଥକ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇ ଥିଲା |ଏହି ଫିଲ୍ମ ଟି ରେ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ବିପକ୍ଷ ରେ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ମୁଖ୍ୟ ନାୟିକା ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁ ଥିଲେ |

ଏବେ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ହାତ ରେ ଆଉ ଦୁଇଟି ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ରହି ଅଛି |ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ରେ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ବିପକ୍ଷ ରେ ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ଟି ରେ ଭୂମିକା ମୁଖ୍ୟ ନାୟିକା ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି |ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ଏହି ଫିଲ୍ମ ଟି ରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ବାପା ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି |

 

ଏହି ନୂଆ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଟି ର ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦେଶନା ବ୍ଯେଦ୍ୟନାଥ ଦାସ ଦେଇ ଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ମ ଟି କୁ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଉଛନ୍ତି ରାଜା |ଏବେ କିଛି ଦିନ ଆଗରୁ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିଲା କି ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ହେଉଛନ୍ତି ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କ ପୁଅ |କିନ୍ତୁ ଏହା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଛ ଅଟେ | ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କ ପୁଅ ନୁହେଁ |ପରଦା ସାମ୍ନା ରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ବାପା ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଭୋଜନ କେଉଁଠି ଓ କେମିତି କରୁଛନ୍ତି, ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ଭ-ୟ-ଙ୍କ- ର କଥା ,ନଚେତ ….

ଆସନ୍ତୁ ଭୋଜନ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା କିଛି ନୂଆ ତଥ୍ୟ ମହାଭାରତ ସମୟ ରେ ମନ୍ୟୁଷ କୁ ଭୋଜନ କରିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *