Breaking News

ହୃଦୟହୀନ ପୁଲିସ ମ୍ଯାଡାମ ! ୯ ମାସ ର ଗର୍ଭବତୀଙ୍କୁ ୩ କିଲୋ ମିଟର ରାସ୍ତାରେ ଚଲାଇଲେ

ପୁଲିସ ଭୁଲିଗଲା ମାନବିକତା ହେଲମେଟ ଚେକିଙ୍ଗ ଆଳରେ ଜଣେ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ସମବେଦନା ଜଣାଇବା ଭୁଲିଗଲା ପୁଲିସ | ଫଳରେ ତିନି କିଲୋମିଟର ଚାଲିଚାଲି ଗଲେ ଜଣେ ଆଠ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳା | ଏଘଟଣା ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଶରତ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ରିନା ବଚଲା ଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିଛନ୍ତି ଏସ.ପି | ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ଗତ କାଲି ବିନା ହେଲମେଟରେ ଶରତ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବିକ୍ରମ ବିରୁଲି ତାଙ୍କ ଗର୍ଭବତୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମେଡିକାଲ ଚେକଅପ ପାଇଁ ବାଇକ ରେ ନେଇଯାଉଥିଲେ |

  

ପୁଲିସ ଚାଳଣ କଟିବାରୁ ପାଖରେ ନଗଦ ଟଙ୍କା ନଥିବାରୁ ଅନଲାଇନ ପେମେନ୍ଟ କରିବାକୁ କହିଲେ ବିକ୍ରମ | ତେବେ ଓ.ଆଇ.ସି ଏଥିରେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ | ଏବଂ ସେ ଲେଡିସ ଙ୍କୁ ଛାଡି ବିକ୍ରମ ଙ୍କୁ ଥାନା କୁ ନେଇଥିଲେ | ଫଳରେ ବିକ୍ରମ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜଣକ କୌଣସି ବାଟ ନପାଇ ଚାଲି ଚାଲି ୩ କିଲୋମିଟର ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଯାଇଥିଲେ |

ତେବେ ଏହି ଘଟଣା କୁ ନେଇ ଉଭୟ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁଇଜଣ ଏସ.ଡି.ପି.ଓ ଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇଛନ୍ତି ଏସ.ପି | ତେବେ ଏନେଇ ପୁଲିସର କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳି ପାରି ନାହିଁ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

LIC କୁ ନେଇ ଆସିଲା ବହୁତ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର, LIC ରେ କରନ୍ତୁ ଏହି କାମ ମାସକୁ ମାସ ଆପଣ ପାଇ ପାରିବେ Pension ୧୨ ଟଙ୍କା….ଦେଖନ୍ତୁ କେମିକି କରିବେ ଏହି LIC !

LIC କୁ ନେଇ ଆସିଛି କିଛି ନୂଆ Pension ପ୍ଲାନ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାତ୍ର ଠାରେ ପଇସା ଜମା କଲେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.