Breaking News

ପରୀ କେସରେ ଆସିଲା ନୂଆ ମୋଡ – ପରି ଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ମା ଏମିତି କିଛି କହିଲେ , ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ବର୍ତ୍ତମାନ ଓଡିଶାରେ ସବୁଠୁ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା ପାଲଟିଛି ନୟାଗଡର କୁନି ଝିଅ ପରୀର କେସ । ଏହା ସହିତ ପ୍ରତି ଟି ଓଡିଆ ବାସୀ ପରୀ ର ଦୋଷୀ କୁ ଦଣ୍ଡ ମିଳୁ ବୋଲି ଚାହୁଁଥିବା ବେଳେ । ପରୀ କେସରେ ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ଏସଆଇଟି ର ମୁଖ୍ୟ ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରା ପରୀର ଗାଁ ନାବାଳକ ସରୋଜ ସେଠୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୋଲି ଦାବି କରୁଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ପରୀଙ୍କର ବାପା ମା ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି ।

ପରୀ ର ବାପା ମାଆ ଙ୍କ ମତ ଅନୁଯାଇ, ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ନାମରେ ଅଭିଯୋଗ କରଯାଇଥିଲା | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହାକୁ ଏସଆଇଟି ତାର ତଦନ୍ତ ପରିସରକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଣି ନାହିଁ । ଆଉ ଗୋଟିଏ ପଟେ ପରୀର ମାଆ ଙ୍କର କହିବା କଥା ହେଲା – ପରୀ ସହିତ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଦୁ ଷ୍କର୍ମ ହୋଈନାହିଁ।
ପରୀ ର ମାଆ ଙ୍କ କହିବା କଥା ତାଙ୍କ ଝିଅର ଅ ର୍ଗାନ ଚୋରୀ ହୋଇଛି । କାରଣ ତାଙ୍କ ର ସ୍ଵାମୀ ଯାହା ଦେଖିଥିଲେ ସେଥିରେ କେବଳ ୨୫ ଭାଗ ଅଙ୍ଗ ଥିଲା ଆଉ ବାକି ୭୫ ଭାଗ ଅଙ୍ଗ ଗାୟବ ଥିଲା ।

ପରୀ ର ମାଆ ଙ୍କ କହିବା ମୁତାବିକ, ଯଦି ସରୋଜ ଏପରି ଏକାମ କରିଛି ତେବେ ବାକି ୭୫ ଭାଗ ଗଲା କୁଆଡେ?? ସେ କଣ ଏକୁଟିଆ ପିଲା ଏମିତି ଏକା ଏକା କରିବା ସମ୍ଭବ ବୋଲି ପରୀ ର ମାଆ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି । ପରୀର ମାଆ ଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ ସେ ବସ୍ତା ୧୦ ଦିନ ଯାଏଁ ଥିଲା, ସେଇ ବାଟରେ ଅନେକ କୁକୁର ବିଲେଇ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିଲେ ହେଲେ କୌଣସି ବି ପଶୁ ସେହି ବସ୍ତା ରେ ମୁହଁ ମାରି ନାହାନ୍ତି । ୮ ଦିନ ଡଗ ସ୍କୁଆଡ ଆସିଥିଲା ସେ ବି କିଛି ଖୋଜି ପାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ । ସେଇ ବାଟ ତାଙ୍କର ଅନେକ ପଡୋଶୀ ଯିବା ଆସିବା କରିଥିଲେ ହେଲେ କେହି ବି ଏହାକୁ ଦେଖି ପାରି ନଥିଲେ ।

ସେହିଠାରେ ଜେନ ଭେଣ୍ଡି ଫସଲ କରିଥିଲେ ସେ ବି କିଛି ଦେଖି ବାସ୍ନା ଆସୁ ଥିଲା ବୋଲି ଜାଣି ପାରି ନାହାନ୍ତି । ପରୀ ମା କହିଛନ୍ତି ଏସଆଇଟି ଏସବୁ କି ନାଟକ, କି ଗପ ତିଆରି କରୁଛନ୍ତି ଆମେ କିଛି ବୁଝି ପାରୁ ନାହୁଁ । ପରୀ ର ମା କହୁଛନ୍ତି ଝିଅର ଅର୍ଗାନ ଚୋରୀ ହୋଇଛି ଏଥିରେ ବାବୁଲି ନାୟକ, କାହ୍ନୁ ବେହେରା ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏସଆଇଟି କୌଣସି ବି କାର୍ଯ୍ୟନୁଷ୍ଠାନ କରି ନାହାନ୍ତି । ଓଲଟି ଆମେ ଯାହାକୁ ଦୋଷୀ ବୋଲି କହୁଛୁ ତାକୁ ନେଇ ସାଥିରେ ସେମାନେ ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

କଲ କରି କ୍ୟୁଆର୍‌ କୋଡ୍ ଦ୍ଵାରା ଲୁଟିନେଲେ ଟଙ୍କା. . .

ଗୌତମବୁଦ୍ଧ ନଗର ଜିଲ୍ଲାରେ ସାଇବର ଠକେଇକୁ ନେଇ ପ୍ରତିଦିନ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗୁଛି। ସାଇବର ଠକ କେବଳ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *