Breaking News

ପଦ୍ମନାଭନ ମନ୍ଦିର ର ରହସ୍ୟ !! ଖୋଲିଲେ ଆସିବ ମହାପ୍ରଳୟ

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ କେରଳର ପଦ୍ମନାଭନ ମନ୍ଦିର | ବାରମ୍ବାର ଚେଷ୍ଟା ସତ୍ତ୍ୱେ ଖୋଲୁ ନାହିଁ ପଞ୍ଚମ ଦ୍ଵାର | କବାଟ ଖୋଲିଲେ ମହାପ୍ରଳୟ ଆସିବ ବୋଲି କହିଲେ ରାଜପରିବାର | ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ତେତିଶ କୋଟି ଦେବତା ଥିବା କୁହାଯାଏ | ସେଥିପାଇଁ ବାରମାସ ରେ ତେର ପର୍ବ ପାଳନ ମଧ୍ୟ କରାଯାଏ | ଚାରି ଧାମ ର ପରିକ୍ରମା ସହ ଗଙ୍ଗାରେ ସ୍ନାନ ଏବଂ ଗୟାରେ ପିଣ୍ଡ ଦାନ ଦେଲେ ପିତୃ ପୁରୁଷ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତି ବୋଲି ବିଶ୍ବାସ ରହେ | ଏହା ଛଡା ଦେଶରେ ଅନେକ ରାଜ୍ୟ ମାନଙ୍କରେ ଏପରି ମନ୍ଦିର ରହିଛି ଯାହା ପାଇଁ ଜାତୀୟ ଏବଂ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ରହିଛି |

ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ଏମିତି ଏକ ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯାହାକୁ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚକିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | କେରଳର ଥିରୁଅନନ୍ତପୁରମ ରେ ଥିବା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପଦ୍ମନାଭନ ମନ୍ଦିର ସମ୍ପର୍କରେ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ | ଏହି ମନ୍ଦିରରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ପୂଜା ପାଉ ଥିବାର ଜଣାଯାଏ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ମନ୍ଦିର ର କିଛି ବିଶେଷ ରହସ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ . . | ତେବେ ଏହି ମନ୍ଦିର ରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ଙ୍କର ବିରାଟ ମୂର୍ତ୍ତି ରହିଛି | ଯାହା ଶେଷ ନାଗ ଉପରେ ବିରାଜ ମାନ ମଧ୍ୟ ରହିଛି |

ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ମାନଙ୍କର କହିବ ହିସାବରେ ଏହି ମନ୍ଦିର ଷଷ୍ଠ ଶତାବଧି ରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଛି | କୁହାଯାଏ ତ୍ରହନ ପୁର ର ରାଜା ଏହି ମନ୍ଦିର ର କାନ୍ଥ ଏବଂ ଗର୍ଭ ଗୃହରେ ଅନେକ ଧନ ସମ୍ପତି ଲୁଚାଇ ରଖିଛନ୍ତି | ତେବେ ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ ଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ ଅନୁସାରେ ଏହି ମନ୍ଦିର ର ଅନେକ କବାଟ ଖୋଲା ଯାଇଥିଲା | ଏହା ପୂର୍ବ ରୁ ଏହି କବାଟ କେବେ ଖୋଲା ଯାଇ ନଥିବା ସୂଚନା ରହିଛି | ତେବେ ଏହି କବାଟ ଖୋଲିବା ମାତ୍ରକେ ଏହି ଗୃହ ମଧ୍ୟରୁ କୁଇଣ୍ଟାଲ କୁଇଣ୍ଟାଲ ସୁନା ହିଡ଼ ଆଦି ମିଳିଥିଲା ହେଲେ ଏହି ମନ୍ଦିର ର ପଞ୍ଚମ ଗୃହର କବାଟ ଖୋଲି ନଥିଲା |

ସବୁଠୁ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ କଥା ହେଲା ଏହି ପଞ୍ଚମ ଗୃହ ର କବାଟ ରେ କୌଣସି ତାଲା ପଡି ନଥିଲା | ହେଲେବି ଏହି କବାଟ ଟିକୁ ଅନେକ ପ୍ରୟାସ ପରେ ମଧ୍ୟ ଖୋଲା ଯାଇ ପାରିନଥିଲା | ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ ଏହି କବାଟ ରେ ସାପ ର ଚିହ୍ନ ଥିଲା | କୁହାଯାଏ ତାହା ଖୋଲିଲେ ଅନେକ କ୍ଷତି ହେବ ବୋଲି ଏବଂ ପରେ ତାହା ପ୍ରମାଣିତ ମଧ୍ୟ ହେଲା | ୨୦୧୧ ମସିହା ଜୁଲାଇ ୧୭ ତାରିଖ ଦିନ ପ୍ରଥମ ତିନୋଟି ପକ୍ଷର କବାଟ ଖୋଲାଯିବା ର ତିନି ସପ୍ତାହ ପରେ ଏହାକୁ ଖୋଲି ଥିବା ଲୋକ ର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ସରକାର ଦେବେ ବେ-ରୋ-ଜ-ଗା-ର ଭ-ତ୍ତା, କେମିତି ପାଇବେ ଏହି ଭ-ତ୍ତା, କିଏ କିଏ ଓ କେଉଁ ମାନେ ପାଇବେ ଏହାର ଲାଭ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ବହୁ ଶୀଘ୍ର ସରକାର ବେ-ରୋ-ଜ-ଗା-ରି-ୟା ଭ-ତ୍ତା ଦବା ପାଇଁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *