Breaking News

ଅଲିଉଡ ଜଗତକୁ ଫେରିଲେ ଜ୍ଯୋତି ମିଶ୍ର || କ୍ଯାମରା ସାମ୍ନା କୁ ଆସି ଜଣାଇଲେ ଖୁସି ଖବର

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଉଳିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ । ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କର ର ଆଉ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି ଜ୍ୟୋତି ମିଶ୍ର । ହଁ ବହୁତ୍ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ନାମ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ । ଜ୍ୟୋତି ମିଶ୍ର ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ କରିଛନ୍ତି ଓ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ୍ ମଧ୍ୟ ସୁପର ହୋଇଥିଲା । ଜ୍ୟୋତି ମିଶ୍ର ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ଅଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ସେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଥିଲେ । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଜ୍ୟୋତି ମିଶ୍ର ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ଜ୍ୟୋତି ମିଶ୍ର ୨୨/ ଫେବୃୟାରୀ ରେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରନ୍ତି । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଓ ପୁଅ ସହ ରହୁଛନ୍ତି ।ଜ୍ୟୋତି ମିଶ୍ର ବସ୍କି ଜଗବନ୍ଧୁ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ରେ ପାଠ ପଢୁଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ୍ କ୍ୟାରିଅର ୧୯୯୮ ମସିହା ରେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଆ ଆଲବମ୍ ହିରୋଇନ୍ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ସେ ୧୯୯୮ ମସିହା ରେ ସୌଭାଗ୍ୟବତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ୧୯୯୯ ମସିହା ରେ ତୋ ଆଖି ମୋ ଆଇନା , ୨୦୦୬ ରେ ତୁ ଏକା ମୋ ସାହା ଭରଷା । ଜ୍ୟୋତି ମିଶ୍ର ୧୫ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଯେମିତି କି ତୁ ଏକା ମୋ ସାହା ଭରଷା, ଏଇଠି ସ୍ୱର୍ଗ ଏଇଠି ନର୍କ , ମାତୃ ଶକ୍ତି , ସିନ୍ଦୂର ନୁହେଁ ଖେଳ ଘର , ଧର୍ମ ସହିଲେ ହେଲା , ମା ମଙ୍ଗଳା, ମନ ରହିଗଲା ତୁମରି ଠାରେ,ବୋଉ,ତୋ ଆଖି ମୋ ଆଇନା , ସହର ଜଳୁଛି ,ଇତ୍ୟାଦି ଫିଲ୍ମ୍ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଓଡ଼ିଆ,ବେଙ୍ଗଲୀ,ତେଲୁଗୁ, ଛତିଶଗଡ଼ି ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

 

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.