Breaking News

ଓଡିଶାର ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟକ ନାୟିକ ସବ୍ୟସାଚୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା (Sabyasachi Archita) କଣ ତାଙ୍କ ଚତୁର୍ଥୀ ପାଇଁ ସଜ ହେଉଛନ୍ତି!

ଓଡିଶାର ଲୋକପ୍ରିୟ ଯୋଡି ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ହେଲେ ସବ୍ୟ ଅର୍ଚିତା ଯୋଡି । ଏହି ଯୋଡି ମାର୍ଚ ୧ ତାରିଖ ଦିନ ବିବାହ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ସେ ରାଜସ୍ଥାନର ଯୋଦପୁର ରେ ରାଜସ୍ଥାନୀ ଢଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ଖାସ ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧବଙ୍କ ସହିତ ବେଶ ଧୂମ ଧାମରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ସେମାନେ ନିଜେ ସେମାନଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପ୍ରତି ସମୟରେ ଅପଡେଟ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କର ବିବାହ ଘର ର ଭିଡିଓ ସହିତ ପ୍ରି ୱେଡିଂ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ । ଏହା ପରେ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ରିସପେସନ୍ କୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କର ରିସେପସନ୍ କେଉଁଠି ହବ ତାହା ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ କରାଯାଇନାହିଁ ।

କିନ୍ତୁ ଏପଟେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ର କିଛି ବ୍ରାଇଡ଼ାଳ ମେକ୍ ଉପ ହେଉଥିବା ସମୟ ର ଫୋଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି ଯାହା କି ସବ୍ୟସାଚୀ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯଦି ଆମେ ଦେଖିବା ତାଙ୍କ ବିବାହ ଘର୍ ତିନ ଦିନ ପୁରି ସାରିଲାଣୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ର ରିସପେଶନ କେଉଁଠି ହବ ତାହା ର କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟ ଖବର ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ମିଳି ପାରିନି ।

ସବ୍ୟସଚୀ ଅର୍ଚିତା ଏବେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ଘର ସାରି ଓଡିଶା ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଓଡିଶାରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଓଡିଶାରେ ଏକ ବଡ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରାହେବ । ତେବେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବାକି ରହିଲା ଓଡିଶାର ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ସବ୍ୟ କେବେ ତାଙ୍କ ବାହାଘର ଭୋଜି ଦେଉଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଘରେ ଏକୁଟିଆ କେମିତି ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ (Anubhav Mohanty) ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆଖି ଲୁହରେ ଭିଜିଯିବ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *