Breaking News

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମ ଓଡିଆ ଟପ୍ ହିରୋଇନ ମାନଙ୍କର ବୟସ କେତେ ?

ଏଥିରେ ଆମ ଲିଷ୍ଟରେ ପ୍ରଥମରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଦେ | ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ରିୟା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ | ତେବେ ତାଙ୍କର ହୋମ ଟାଉନ ହେଉଛି ବାଲେଶ୍ଵର | ସେ ତାଙ୍କର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ବଳରେ ଆଜି ଲୋକ ମାନଙ୍କ ହୃଦୟ କୁ ଜିତି ପାରିଛି | ସେ ୧୨ଅକ୍ଟୋବର ୧୯୯୦ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏବେ ତାଙ୍କ ବୟସ ହେଉଛି ୩୧ ବର୍ଷ |

ଏହାପରେ ଆମ ଲିଷ୍ଟର ଦ୍ଵିତୀୟରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଶିବାନୀ ସଂଗୀତା ଯେକି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟର ଜଣେ ଆଗ ଧାଡିର ହିରୋଇନ ଅଟନ୍ତି | ଏହାଛଡା ତାଙ୍କର ଏକ ଚଳଚିତ୍ର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହାର ନାମହେଉଛି ବିଦ୍ୟାରାଣ | ତେବେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଘର ଏବଂ ଜନ୍ମ ସ୍ଥାନ ହେଉଛି ଖୋର୍ଦା| ସେ ୧୨ଜୁଲାଇ ୨୦୦୧ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ |

ଏହାପରେ ଆମ ଲିଷ୍ଟର ତୃତୀୟରେ ଆସୁଛନ୍ତି ରଚନା ବାନାର୍ଜୀ | ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସମୟରେ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଜଗତ କୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହା ଏବେ ବି ଲୋକେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି | ତେବେ ସେ କୋଲକାତା ରେ ୦୨ ଅକ୍ଟୋବର ୧୯୭୪ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ବୟସ ଅଟେ ୪୭ ବର୍ଷ |

ଏହାପରେ ଆମ ଲିଷ୍ଟର ଚତୁର୍ଥରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର | ସେ ମଧ୍ୟ ଓଡିଆ ଇନଡସ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ଭଲ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କୁ ବି ଲୋକେ ଏବେ ବି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବଲିଉଡ଼ ଜଗତରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ଅଛନ୍ତି | ସେ ୦୩ ମାର୍ଚ ୧୯୯୫ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ବୟସ ଅଟେ ୨୬ ବର୍ଷ |

ଏହାପରେ ଆମ ଲିଷ୍ଟର ପଞ୍ଚମରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି ଯାହାଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ଟିକି ଅପା ବୋଲି କୁହନ୍ତି | ଯିଏ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଜଗତ ପାଇଁ ବରଦାନ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଅଭିନୀତ ଚଳଚିତ୍ର ଗୁଡିକୁ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି | ସେ ୧୫ ମଇ ୧୯୬୫ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ବୟସ ଅଟେ ୫୬ ବର୍ଷ |

ଏହାପରେ ଆମ ଲିଷ୍ଟର ଷଷ୍ଠରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଅନୁ ଚୌଧୁରୀ | ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ବଳରେ ଆଜିବି ଲୋକ ମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଜୀବିତ ଅଛନ୍ତି | ସେ ୩୦ ଅଗଷ୍ଟ ୧୯୭୯ ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ବୟସ ଅଟେ ୪୨ ବର୍ଷ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

 

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.