Breaking News

2 ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ ! ନିଆଳି ରେ ଡରିଲେଣି ମେଣ୍ଢାପଲ

ଦୀର୍ଘ ଦିନର ବ୍ଯବଧାନ ପରେ ପୁଣି କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଆଳି ବ୍ଲକ ରେ ମିଥ୍ୟା ମୃତ୍ୟୁ | ନିଆଳି ବ୍ଲକର ବାଘପଡା ଗ୍ରାମ ର ବିରାଞ୍ଚି ଦାସ ଙ୍କର ଚାରୋଟି ମେଣ୍ଢା ଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରିରେ ମେଣ୍ଢା ମାନଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି

ରାତିରେ ସେହି ନିଆଳିର ଗୋବିନ୍ଦପଦା ଗାଁରେ ୩ଟି ମେଣ୍ଢାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଗୋଟିଏ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛି । ଗୋବର୍ଦ୍ଧନ ସ୍ୱାଇଁ ନାମକ ଜଣେ ଚାଷୀଙ୍କ ଗୁହାଳ ଭିତରେ ପଶି ମେଣ୍ଢାଙ୍କୁ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

| ତେବେ ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ ମେଣ୍ଢା ମାନଙ୍କର ଦୁଇ ଦୁଇ ଥର ଅସ୍ବାଭାବିକ ମୃତ୍ୟୁ ପଛରେ କି କାରଣ ରହିଛି ତାହା ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡି ନାହିଁ | ତେବେ ଏହି ପରି ମେଣ୍ଢା ମାନଙ୍କର ଏହିଭଳି ଅସ୍ବାଭାବିକ ମୃତ୍ୟୁ କୁ ନେଇ ସେଠାକାର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳି ଯାଉଛି |

ତେବେ ପୂର୍ବ ରୁ ଦୀର୍ଘ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୁ ଠିକ ଏହି ସ୍ଥାନ ରୁ ଏଭଳି ମେଣ୍ଢା ମୃତ୍ୟୁ ର ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଏବେ ମଧ୍ୟ ଠିକ ସେହି ଜାଗାରେ ଏପରି ଘଟଣା ପୁନର୍ବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭୋଜନ କେଉଁଠି ଓ କେମିତି କରୁଛନ୍ତି, ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ଭ-ୟ-ଙ୍କ- ର କଥା ,ନଚେତ ….

ଆସନ୍ତୁ ଭୋଜନ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା କିଛି ନୂଆ ତଥ୍ୟ ମହାଭାରତ ସମୟ ରେ ମନ୍ୟୁଷ କୁ ଭୋଜନ କରିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *