Breaking News

ଦୁଇ ସନ୍ତାନର ବାପା ନାବାଳିକାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଗଲେ, ତା’ପରେ କଣ ହେଲା ଜାଣନ୍ତୁ|

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପରୀ ଗରୱାଲଙ୍କ ଠାରୁ ଏକ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଯାହା ଶୁଣିବା ପରେ କେହି ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଯାହା ଘଟୁଛି ତାହା ସତ ଅଟେ |ନାବାଳିକା ଝିଅ କୁ ଦୁଇ ପିଲାର ବାପା ଦେଖି ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଗଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ନାବାଳିକା ଝିଅ ସହିତ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଝିଅର ପରିବାର ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନରେ ନିବେଦନ କରି ଝିଅଟିକୁ ଖୋଜିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣା ପରୀ ଗରୱାଲଙ୍କ ସତପୁଲି ତହସିଲ ଅଧୀନରେ ଥିବା ବାଇରାଗାୱା ଗାଁ ର ବିଷୟ। ଯେଉଁଠାରେ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ବାପା ଗାଁର ଜଣେ ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ପ୍ରେମ କରିଥିଲେ | ଯାହା ପରେ ଝିଅଟିପଳାୟନ କରୁଛି।୧୫ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ସୂଚନାନୁସାରେ, ବାଇରାଗାଓଁର ପୁଅ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ରାୱତ, ତାଙ୍କ ଗାଁର ନାବାଳିକାଙ୍କ ପୁଅ ହରେନ୍ଦ୍ର ରାୱତ ପ୍ରେମରେ ପଡି ୧୫ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ସହ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଝିଅର ବାପା ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ସତ୍ୟପୁଲିଙ୍କୁ ମାମଲା ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲା। ଯାହାର ପୋଲିସ ସର୍ଚ୍ଚ ବିନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଧରାଯିବ, ଏହି ମାମଲା ରେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲର ଲୋକେଶନ କୁ ଟ୍ରେସ କରାଯାଇସାରିଛି। ସିଏ ଶୀଘ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ଆଣିବେ।ଏହି ଉଦ୍ୟମରେ ପୋଲିସ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ଜଡିତ ଅଛି। ଯାହାଦ୍ୱାରା ଝିଅ ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଧରାଯିବେ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଚମତ୍କାର ବାଳକ ! ମାତ୍ର ୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ କରୁଛନ୍ତି ଏପରି କାମ , ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ବିଶ୍ବାସ କରିବେନି …

ଦୁନିଆରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିଭା ଲୁଚିକି ରହିଥାଏ। ତା ଛଡା ସମସ୍ତଙ୍କ ଦ୍ଵାରା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *