Breaking News

ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଅ ବିଷୟରେ କିଛି ଅଜଣା କଥା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ ହେବେ !

ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ଏସିଆର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ମଧ୍ୟ ଦୁନିଆର ନବମ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣାଯାଏ। ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ମୁକେଶ ଏବଂ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କର ତିନି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ, ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ |


ଇଶା ଏବଂ ଆକାଶ ଯାଆଁଳା, ଯେଉଁମାନେ ଆଇଭିଏଫ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ସହିତ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ, ଅନନ୍ତ ଏହି ଦିନଠାରୁ ତିନି ବର୍ଷ ସାନ | ଏହି ସମୟରେ ଉଭୟ ଇଶା ଏବଂ ଆକାଶ ବିବାହିତ। ଗୋଟିଏ ପଟେ ଆକାଶ ଶ୍ଲୋକା ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବାବେଳେ ଇଶା ଆନନ୍ଦ ପିରାମଲଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ଭାବରେ ବାଛିଛନ୍ତି।


ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କ ପିତା ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଅତି ନିକଟତର | ସମ୍ପ୍ରତି ସେ ମାଉସୀ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ଶ୍ଲୋକା ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କ ଘରେ ଏକ ପୁଅ ଅଛି | ଇଶା ଏସିଆର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଏକମାତ୍ର ଝିଅ ଅଟନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କିଛି ମଜାଦାର କଥା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ଇଶା ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଆଦର୍ଶ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରନ୍ତି | ସେ ଅନେକ ସାର୍ବଜନୀନ ଫୋରମରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେରଣା ନେଇ ଜଣେ ସଫଳ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି | ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଝିଅ ଇଶାଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ।
ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ପାର୍ଟି କରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସେ ଆସିବା ଦିନ ସେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟି କରନ୍ତି | ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ଏପରି ଏକ ଚମତ୍କାର ପାର୍ଟୀ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ଏହା ଏକ ବଲିଉଡର କାର୍ଯ୍ୟ ପରି ମନେ ହେଉଥିଲା |


ଇଶାଙ୍କ ମାତା ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କ ଜୋତାକୁ କେବେବି ପୁନରାବୃତ୍ତି କରନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ତାଙ୍କ ଝିଅ ଏହି ମାମଲାରେ ମା ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ | ସେ ସମାନ କପଡାକୁ ଦୁଇଥର ପୁନରାବୃତ୍ତି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଠିକ୍ ଯେପରି ସେ ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏକ ବିବାହରେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମାନ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ |
ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ମଧ୍ୟ ଅଳଙ୍କାରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସେ ଏହାର ଏକ ସଂଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ରଖନ୍ତି | ଯଦିଓ ସେ କ୍ୱଚିତ୍ ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଯେତେବେଳେ ସେ ଆନନ୍ଦ ପିରାମଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ଭାରୀ ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଏହି ଅଳଙ୍କାରଗୁଡ଼ିକର ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଥିଲା |
ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ଯେତିକି ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି ସେତିକି ଦାନ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କର ହୃଦୟ ବହୁତ ବଡ | ସେ ସର୍ବଦା ଖୋଲା ହୃଦୟରେ ଦାନ କରନ୍ତି | ସେ ପ୍ରାୟତଃ ଝିଅ ଏବଂ ନାବାଳକ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରନ୍ତି | ସେମାନେ ଧନୀ ପିତାଙ୍କ ଲୁଣ୍ଠିତ ସନ୍ତାନ ପରି ନୁହଁନ୍ତି। ସେ ଜଣେ ସଂସ୍କୃତ ଥିବା ପରିବାରରୁ ଏବଂ କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ଫୋକସ୍ ଦିଅନ୍ତି |

 

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *