Breaking News

ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଅ ବିଷୟରେ କିଛି ଅଜଣା କଥା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ ହେବେ !

ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ଏସିଆର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ମଧ୍ୟ ଦୁନିଆର ନବମ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣାଯାଏ। ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ମୁକେଶ ଏବଂ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କର ତିନି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ, ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ |


ଇଶା ଏବଂ ଆକାଶ ଯାଆଁଳା, ଯେଉଁମାନେ ଆଇଭିଏଫ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ସହିତ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ, ଅନନ୍ତ ଏହି ଦିନଠାରୁ ତିନି ବର୍ଷ ସାନ | ଏହି ସମୟରେ ଉଭୟ ଇଶା ଏବଂ ଆକାଶ ବିବାହିତ। ଗୋଟିଏ ପଟେ ଆକାଶ ଶ୍ଲୋକା ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବାବେଳେ ଇଶା ଆନନ୍ଦ ପିରାମଲଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ଭାବରେ ବାଛିଛନ୍ତି।


ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କ ପିତା ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଅତି ନିକଟତର | ସମ୍ପ୍ରତି ସେ ମାଉସୀ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ଶ୍ଲୋକା ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କ ଘରେ ଏକ ପୁଅ ଅଛି | ଇଶା ଏସିଆର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଏକମାତ୍ର ଝିଅ ଅଟନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କିଛି ମଜାଦାର କଥା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ଇଶା ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଆଦର୍ଶ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରନ୍ତି | ସେ ଅନେକ ସାର୍ବଜନୀନ ଫୋରମରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେରଣା ନେଇ ଜଣେ ସଫଳ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି | ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଝିଅ ଇଶାଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ।
ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ପାର୍ଟି କରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସେ ଆସିବା ଦିନ ସେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟି କରନ୍ତି | ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ଏପରି ଏକ ଚମତ୍କାର ପାର୍ଟୀ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ଏହା ଏକ ବଲିଉଡର କାର୍ଯ୍ୟ ପରି ମନେ ହେଉଥିଲା |


ଇଶାଙ୍କ ମାତା ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କ ଜୋତାକୁ କେବେବି ପୁନରାବୃତ୍ତି କରନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ତାଙ୍କ ଝିଅ ଏହି ମାମଲାରେ ମା ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ | ସେ ସମାନ କପଡାକୁ ଦୁଇଥର ପୁନରାବୃତ୍ତି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଠିକ୍ ଯେପରି ସେ ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏକ ବିବାହରେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମାନ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ |
ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ମଧ୍ୟ ଅଳଙ୍କାରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସେ ଏହାର ଏକ ସଂଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ରଖନ୍ତି | ଯଦିଓ ସେ କ୍ୱଚିତ୍ ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଯେତେବେଳେ ସେ ଆନନ୍ଦ ପିରାମଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ଭାରୀ ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଏହି ଅଳଙ୍କାରଗୁଡ଼ିକର ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଥିଲା |
ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ଯେତିକି ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି ସେତିକି ଦାନ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କର ହୃଦୟ ବହୁତ ବଡ | ସେ ସର୍ବଦା ଖୋଲା ହୃଦୟରେ ଦାନ କରନ୍ତି | ସେ ପ୍ରାୟତଃ ଝିଅ ଏବଂ ନାବାଳକ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରନ୍ତି | ସେମାନେ ଧନୀ ପିତାଙ୍କ ଲୁଣ୍ଠିତ ସନ୍ତାନ ପରି ନୁହଁନ୍ତି। ସେ ଜଣେ ସଂସ୍କୃତ ଥିବା ପରିବାରରୁ ଏବଂ କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ଫୋକସ୍ ଦିଅନ୍ତି |

 

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମଥର ନିଜ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଲିପି (Lipi) କଲେ ଏମିତି ଖେଳ! ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଲିପି ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ତରଂଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *