Breaking News

ମୋଟେରା ଷ୍ଟାଡିୟମ କୁ ନେଇ ଏମିତି କହିଲେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଖେଳାଳି !

ନିକଟରେ ଆଖିସାମନାକୁ ଆସିଲା ମୋଟେରା ଷ୍ଟାଡିୟମ ର ଦ୍ରୁଶ୍ଯ | ଗୁଜୁରାଟ ର ଅହମଦାବାଦରେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ବିଶ୍ଵର ସବୁଠୁ ବଡ ଷ୍ଟାଡିୟମ ର ଫୋଟୋ ଆସିଛି | ଭାରତ ଇଂଲଣ୍ଡ ର ଚାରିଟିକିଆ ଟେଷ୍ଟ ସିରୀଜ ର ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମୁକାବିଲା ରେ ଉଭୟ ଦଳ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ମ୍ଯାଚ ଜିତି ବରାବର ସ୍ଥିତିରେ ଥିବାବେଳେ ଏବେ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀ ଙ୍କ ନଜର ରହିଛି ତୃତୀୟ ତଥା ପିକ ଟେଷ୍ଟ ଉପରେ |


କାରଣ, ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମ୍ଯାଚ ଚେନ୍ନାଇ ର ଏମ.ଏ ଚିଦାମ୍ବରମ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଲାଯାଇଥିଲା | ବଳକା ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟ କିନ୍ତୁ ବିଶ୍ଵ ର ସବୁଠୁ ବଡ କ୍ରିକେଟ ପଡିଆ ଅହମଦାବାଦର ମୋଟେରା ରେ ଖେଳାଯିବାର ଅଛି | ତେଣୁ ଏହି ଷ୍ଟାଡିଅମ ଏବେ ଆକର୍ଷଣ ର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଛି |


ବିଶେଷ କରି ବୁଧବାର ଅର୍ଥାତ ଫେବ୍ରୁୟାରୀ ୨୪ ତାରିଖରେ ଦିବାରତି ଅବା ଗଲା ଟେଷ୍ଟ କୁ ନେଇ ଦେଶ ଏବଂ ଦେଶ ବାହାରେ ପ୍ରବଳ ଉଶ୍ଚାହ ପରିଲିଖିତ ହୋଇଛି | ଆଉ ଦୁଇଟି ଯାକ ମ୍ଯାଚ ଲାଗି ଗୁଜୁରାଟ କ୍ରିକେଟ ଏସୋଶିୟେଶନ ଷ୍ଟାଡିଅମରେ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ଦର୍ଶକ ଙ୍କୁ ମ୍ଯାଚ ଉପଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି |


୨୦୧୬ ମସିହାରୁ ଏହି ଷ୍ଟାଡିୟମ ର ନବୀନ କାରଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଗତ ବର୍ଷ ଶେଷ ହୋଇଛି | ଏହାର କ୍ଷମତା ୧,୧୦,୦୦୦ କ୍ଷମତା ବିଶିଷ୍ଟ ଦର୍ଶକ କ୍ଷମତା ଥିବାରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ବିଶ୍ଵର ସର୍ବବୃହତ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡିଅମ ପାଲଟିଛି | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ର କଥା ହେଉଛି ଟୀମ ଇଣ୍ଡିଆ ର ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଦଳର ଖେଳାଳି ମାନେ ଏହାର ଅଧିକ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି | ବ୍ରଡ ଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବେନ ଷ୍ଟୋକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଏହି ଷ୍ଟାଡିଅମର ଫୋଟୋ ସୋସିଆଲ ମେଡିଆ ରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ Vairal ଭିଡିଓ – ମାତ୍ର ୫୦୦ ଟଙ୍କାରେ ହେଇଗଲା ବାହାଘର , ଦେଖିଲେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ !

ଆଜିକାଲି ର ଲୋକେ ନିଜ ବହାଘର କୁ ଆକର୍ଷଣିୟ କରିବା ପାଇଁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି ବରଯାତ୍ରୀ ଠାରୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *