Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ କିପରି କନିକା ଖୁଡୀ(Mili) ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟରେ କିପରି ପାଳନ ହେଲା

ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ତରଙ୍ଗ ଚ୍ୟାନେଲ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ତାରା ତାରେଣୀ । ଯେଉଁ ଶୀରିଏଲ୍ କି ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ବର ୱାନ ଧାରା ବାହୀକ ହୋଇଛି ତାରା ତାରେଣୀ । ତାରା ତାରେଣୀ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା କନିକା ଖୁଡି ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ । କନିକା ଖୁଡି ଙ୍କୁ ର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି ଏବଂ ଯାହା ଫଳରେ ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ତାରା ତାରେଣୀ ଧାରା ବାହୀକ ରେ ଅଭିନୟ କରି କନିକା ଖୁଡି ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ କନିକା ଖୁଡି ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଆଜି ତାରା ତାରେଣୀ ନମ୍ବର ୱାନ ହୋଇ ପାରିଛି । ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି ।

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଯେ କନିକା ଖୁଡି ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ତାରା ତାରେଣୀ ରେ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରେ ଖୁବ୍ ଧୁମ୍ ଧାମରେ ପାଳନ କରିବା ସହିତ ବହୁତ୍ ମଜା ମସ୍ତି କରିଛନ୍ତି । ସମସ୍ତ ଆକଟର ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ମଜା ମସ୍ତି କରିଥିଲେ । କନିକା ଖୁଡି ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହଉଛି ମିଳି ମହାନ୍ତି । ସେ ଅନେକ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ସହ ସେ ଅନେକ ଭଜନ ଓ ଆଲବମ୍ କରିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସିନ୍ଦୁରର ଅଧିକାର Siriel ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଲିକୁନ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଘର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଏ କିଏ ସବୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କେଉଁ ଓଡ଼ିଆ ହିରୋଇନ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି….

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନେ ତ ମିଠୁଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଜାଣିଥିବେ ଯିଏକି ସିନ୍ଦୁର ର ଅଧିକାର ସିରିଏଲ୍ ରେ ସେକେଣ୍ଡ ଲିଡ ଆକ୍ଟର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.