Breaking News

ଖରାପ ନଜର ରୁ ବଞ୍ଚାଇଥାଏ ଏହି ସବୁ ଉପାୟ ! ମିଳିବ ଧନ ଓ ସଫଳତା

ଅନେକ ଖରାପ ଭାବନା ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରେ ଏବଂ ଘରର ସୁଖ ଶାନ୍ତି ସମାପ୍ତ କରେ, ଯାହା ପ୍ରାୟତଃ ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟି ଶକ୍ତି ହେତୁ ହୋଇଥାଏ | ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘର ଉପରେ ଖରାପ ଆଖି ଅଛି, ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘରେ ଝଗଡା, ଘରେ ତିକ୍ତତା, ଉଦାସୀନତା ଏବଂ ସମ୍ପର୍କରୁ ଅଲଗା ହେବା ଲାଗିରହେ | ତେଣୁ, ଏହି ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟି ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବକୁ ଦୂର କରିବା ଏବଂ ପରିବାରକୁ ଖୁସି ଏବଂ ସୁଖ ଓ ଶାନ୍ତିରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇଯାଏ | ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କୌଶଳ କହୁଛୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟି ଶକ୍ତିରୁ ରକ୍ଷା କରିବ …..


– ଘରର ସମସ୍ତ କୋଣରେ ଲୁଣ ଛିଞ୍ଚି ଘରେ ଝାଡୁ କରି ଏହାକୁ ବାହାର କରିଦିଅ | ଏହି କାରଣରୁ, ଖରାପ ଆଖି ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ ଘରୁ ଦୂର ହୋଇଯାଏ |

– ଡଙ୍ଗାର କଣ୍ଟାକୁ ଘରର ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକରେ ଟାଙ୍ଗିବା କିମ୍ବା ଶନି ଦେବଙ୍କ ପାଖରେ ପୂଜା ହୋଇଥିବା କଣ୍ଟାକୁ ରଖିବା, ଘରେ ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟି ଶକ୍ତି ସୃଷ୍ଟି କରେ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ଏହା ସ୍ଥାପିତ ହୁଏ, ତେବେ ଏହା ସଠିକ୍ |

– ଗଣେଶଙ୍କ ପ୍ରତିମାକୁ ଘରର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରବେଶ ପଥରେ ରଖ | ଏହା ଘରେ କେବେ ଖରାପ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ | ଏହାଦ୍ଵାର ମନ୍ଦ ଶକ୍ତି ପରିବାର ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ନାହିଁ |
– ଘର ବାହାରେ ୭ ଟି ଲଙ୍କା ଏବଂ ଏକ ଲେମ୍ବୁକୁ କଳା ସୂତାରେ ବାନ୍ଧି ମୁଖ୍ୟ କବାଟ ଉପରେ ଟାଙ୍ଗନ୍ତୁ | ଏହା ଦ୍ଵାରା, ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟି ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ କମ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ପରିବାରରେ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିଥାଏ |

– ଘରର ଛାତ ଉପରେ ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନଙ୍କ ପତାକାକୁ ପୂଜା କରି ଲଗାଇଲେ, ଦୁଷ୍ଟ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଖରାପ ଆଖି କେବେ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରେ ନାହିଁ ଏବଂ ଘର ଖୁସି ରହିଥାଏ |

 

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ସବୁଦିନ ଆଲମଣ୍ଡ ଖାଉଛନ୍ତି କି ? ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରହିଛି ସବୁଠୁ ବଡ଼ ଫାଇଦା !

ଆମେ ଦୈନଦିନ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାର ପ୍ରୋଟିନ ଯୁକ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଥାଉ । ତା ଭିତରୁ ଆଲମଣ୍ଡ ତଥା ବାଦାମ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *