Breaking News

ମିଥୁ ନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଟକ୍କର ର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରନ୍ତି, ଫଟୋ ଦେଖନ୍ତୁ |

ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଥିବା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜତ୍ୱ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରନ୍ତି। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଆସିବା ଦିନ ସେ ନିଜର ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି | ମିଥାନୁ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବୋହୂ ମଦଲସା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି | ଯାହାକି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପରି | ସେ ତାଙ୍କ ହୃଦୟର ନିକଟତର | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ମଦଲାସା ଏବଂ ମିଥୁନଙ୍କ ପୁଅ ମିମୋ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଜୁଲାଇ ବର୍ଷରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ମାତା ମଧ୍ୟ ଏକ ଷ୍ଟାର ହୋଇଛନ୍ତି |

ମଦଲସା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶୀଲା ଶର୍ମା ଏବଂ ନିର୍ମାତା ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୁଭାଷ ଶର୍ମାଙ୍କ ଝିଅ | ୨୦ ଦଶକରେ ମହାଭାରତ ସିରିଏଲରେ ଶିଲା ଦେବକୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ |୨୦୦୯ ରେ, ମାଡାଲସା ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଫିଟିଂରେ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ କନ୍ନଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୌର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି।

ମାଡାଲସା ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିଭି ଆଡକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ ଅନୁପମା ଶୋ’ରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମାଡାଲସା ବହୁତ ସକ୍ରିୟ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ପ୍ରତିଦିନ ନିଜର ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି | ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ |
ଶୋ ବିଷୟରେ କିଛି ସ୍ଥାନରେ |

ଆଜିକାଲି ମଡାଲସା ଶର୍ମା ଷ୍ଟାର ପ୍ଲସ୍ ସୋ ଅନୁପମାରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସୋ ବିଷୟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ମଦଲସା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସୋ କରି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି। ମୁଁ ସବୁବେଳେ ରାଜନ ଶାହି ସାର୍ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଅଫର ଆସିଲା, ମୁଁ ସେକେଣ୍ଡ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭାବିଲି ନାହିଁ |ଟିଭିରେ ଏହା ମୋର ଡେବ୍ୟୁ ଏବଂ ଏଭଳି ଏକ ଆଇକନିକ ବ୍ୟାନର ସହିତ ମୋର ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିବା ଏକ ଗୌରବର ବିଷୟ। ମାଡାଲସା ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି।

ସେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ, ସ୍ଵାଧୀନ ଏବଂ ନିଜ ପାଦରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି। ମୁଁ ଭାବୁଛି ଦର୍ଶକମାନେ ଏହି ଚରିତ୍ରକୁ ଭଲ ପାଇବେ।ତାଙ୍କ କଥା ଆଜି ସତ ବି ହୋଇଛି। ଅନୁପମା ଶୋ ଟିଆରପି ରେଟିଂରେ ଆଗୁଆ ରହିଛି। ବହୁତ ପ୍ରେମ ମିଳୁଛି।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

Breaking news – ଆଜିର ଦୁଃଖ ଖବର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ସିରିଏଲର ଲୋକପ୍ରିୟ ହିରୋଇନ`ଙ୍କ ମୃତ୍ୟରେ ଖେଳିଗଲା ଶୋକର ଛାୟା, ସବୁଆଡେ ସୁଖର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଛି….

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ବୁଖା ଦାୟକ ଖବର ଆସିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ଅଭିନୟରେ ଅନେକ କଳାକାର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.