Breaking News

ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତୀ ଏତିକି କୋଟି ଟଙ୍କା ର ମାଲିକ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ ହେବେ !

ମୁମ୍ବାଇ / କୋଲକାତା | ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ନିର୍ବାଚନୀ ଉତ୍ସାହ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବିଜେପି (ବିଜେପି) ରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ବିଜେପିର ସାଫରନ୍ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରିଛନ୍ତି। ମିଥୁନ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ବିଜେପି ସଭାପତି ଦିଲୀପ ଘୋଷଙ୍କ ବିଜେପି ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ କୈଲାଶ ବିଜୟଭର୍ଗିଆଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିଜେପି ସଦସ୍ୟତା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

ମିଥୁନଙ୍କ ବିଜେପିରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହେବା ଦଳ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ଲାଭ ଆଣିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ତେବେ ମିଥୁନ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କୁହାଯିବା ପରେ ସେ ଦଳ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ। ମିଥୁନଙ୍କୁ ବିଜେପିକୁ ଆଣିବାରେ କୈଲାଶ ବିଜୟଭର୍ଗିଆ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆରଏସଏସ ମୁଖ୍ୟ ମୋହନ ଭଗବତ ମିଥୁନଙ୍କ ଘରକୁ ଭେଟିଥିଲେ। ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ମିଥୁନ ଗତ ୪୦ ବର୍ଷ ଧରି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଛନ୍ତି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ସେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି | ଏହି ପ୍ୟାକେଜ୍ ରେ, ଆମେ ମିଥୁନ୍ର ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ |


୧୬ ଜୁନ୍ ୧୯୫୦ ରେ କୋଲକାତାରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ମିଥୁନଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ଗୌରଙ୍ଗ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ | ତେବେ ସେ ଫିଲ୍ମରେ କେବେବି ଏହି ନାମ ବ୍ୟବହାର କରିନଥିଲେ। ମିଥୁନ ବଲିଉଡର ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ, ଯାହାର ଫିଲ୍ମ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ନାହିଁ କିମ୍ବା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଗଡଫାଦର ନାହାଁନ୍ତି, ତଥାପି ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି |


ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ରସାୟନ ବିଜ୍ଞାନରେ ସ୍ନାତକ ହାସଲ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମିଥୁନ୍ ନକ୍ସଲାଇଟ୍ ଆଦର୍ଶର ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ। ପରିବାରର ଚାପରେ ସେ ନକ୍ସଲବାଦରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖି ବଲିଉଡ ଆଡକୁ ଗଲେ। ମୁମ୍ବାଇ ବ୍ୟତୀତ ଊଟିରେ ମିଥୁନଙ୍କର ଏକ ଚମତ୍କାର ବଙ୍ଗଳା ଅଛି | ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଘରେ ୩୮ ଟି କୁକୁର ଥିବାବେଳେ ଊଟି ବଙ୍ଗଳାରେ ୭୬ ଟି କୁକୁର ଅଛନ୍ତି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମିଥୁନଙ୍କର ପ୍ରାୟ 258 କୋଟି ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତି ରହିଛି।


ମିଥୁନ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଅଫ୍ ହୋଟେଲ ମୋନାର୍କର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ଉପଲବ୍ଧ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଊଟିରେ ଥିବା ହୋଟେଲରେ ୫୯ ରୁମ୍, ୪ ଟି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସଜ୍ଜିତ ସୁଟ୍, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଫିଟନେସ୍ ସେଣ୍ଟର, ଇନଡୋର ସୁଇମିଂ ପୁଲ୍, ଲେଜର ଡିସ୍କ ଥିଏଟର, ମିଡ୍ ନାଇଟ୍ କାଓବଏ ବାର୍ ଏବଂ ଡିସ୍କୋ ଅଛି | କିଡ୍ସ କର୍ନର ସହିତ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ |
ଏଥି ସହିତ ମୋନାର୍କ ସଫାରି ପାର୍କ ମାସିନାଗୁରିରେ ୧୬ ଟି ବଙ୍ଗଳା, ୧୪ ଟି ଟ୍ୱିନ୍ ସ୍କାଫୋଲ୍ଡିଂ, ୪ ଟି ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ରୁମ୍, ମଲ୍ଟି କୁଇନ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଏବଂ ଶିଶୁ ଖେଳ ପଡିଆ ସହିତ ଘୋଡା ଚଲାଇବା ଏବଂ ଜିପ୍ ଭଳି ଜଙ୍ଗଲ ଯାତ୍ରା ରହିଛି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଅଣ ଏସି ସ୍କାଫୋଲ୍ଡିଂ, ବଙ୍ଗଳା ଏବଂ କଟେଜ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି |


ମିସୋରରେ ମିଥୁନଙ୍କ ଥିବା ହୋଟେଲରେ ୧୮ ଟି ସୁସଜ୍ଜିତ ଏସି କଟେଜ୍, ୨ ଏସି ସୁଟ୍, ଓପନ୍ ଏୟାର ମଲ୍ଟିକ୍ୟୁଇନ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ସହିତ ସୁଇମିଂ ପୁଲ୍, ପୁଲ୍ ଟେବୁଲ୍ ଏବଂ ଭ୍ରମଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସେବା ରହିଛି |ମିଥୁନ କାରଗୁଡିକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଭୋଲ୍ସୱେଗେନ, ଫୋର୍ଡ ଏଣ୍ଡେଭେଭର୍ ଏବଂ ଟୟୋଟା ଫର୍ଚୁନର୍ ଭଳି ଯାନ ବ୍ୟତୀତ ସେମାନଙ୍କର ୧୯୭୫ ମଡେଲ୍ ମର୍ସିଡିଜ୍ ବେଞ୍ଜ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଏହା ଏକ ପଛ ଚକ ଡ୍ରାଇଭ୍ କାର, ଯାହା ଏହାର ଯୁଗରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଥିଲା | ମିଥୁନ୍ ଏକ ଫୋଲ୍ସୱେଗେନ ୧୯୭୫ ମଡେଲ କାରର ମଧ୍ୟ ମାଲିକ |

ମିଥୁନ୍ ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିଅର୍ ୧୯୭୬ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶ୍ରୀଗାୟା ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ଦୃଢ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା | ଏହା ପରେ ମିଥୁନ ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଥିଲେ |


ଯଦି ଆମେ ମିଥୁନଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଯୋଗିତା ବାଲିଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର ଚାରି ସନ୍ତାନ (ପୁଅ) ମିମୋହ (ମହାକାଶାୟା), ରିମୋହ (ଉଷମେୟା), ନାମଶି ଏବଂ ଝିଅ ଦେଶାନି ଅଛନ୍ତି | ମିଥୁନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦିଶାନି ଚଳଚିତ୍ରରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି | ଦିଶାନୀ ୨୦୧୭ ରେ କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ପବିତ୍ର ଧୂଆଁ’ ସହିତ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ ଉଷମେୟା (ରିମୋହ) ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ଅଣ୍ଡରପାସ୍ ନାମକ ଅନ୍ୟ ଏକ କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ମିଥୁନଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ମିମୋ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଦଲସାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ଯିଏ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୁପମା ସିରିଜରେ କାଭିଆ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି।

ମିଥୁନ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩୫୦ ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବଲିଉଡରେ ଏବେ ବି ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି | ଅବିନାଶ, ଜାଲ, ଡିସ୍କୋ ଡାନ୍ସର, ଭ୍ରଷ୍ଟାଚର, ଘର ଏକ ମନ୍ଦିର, ୱାଟନ କେ ରକ୍ଷକ, ହୁମସେ ଦହକର କୋନ, ଚରଣୋ କି ସୋଗନ୍ଧ, ହମ୍ ସେ ଜାମନା, ବକ୍ସର, ବାଜି, କସମ ପେଦା କରନେ ବାଲେକି , ପପୟର ଝୁକତା ନହି, କରିସ୍ମ କୁଦ୍ରତ କା, ସ୍ୱର୍ଗ ସେ ସୁନ୍ଦର ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *