Breaking News

ମାୟା ସିରିଏଲ ରୁଦ୍ରୀ ଙ୍କ କିଛି ଖାସ କଥା ଯାହା ପୂର୍ବରୁ କେହି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ମାୟା ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରୁଦ୍ରି ଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀ ବିଷୟ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ଓଡ଼ିଆ ଚ୍ୟାନେଲ ତରଙ୍ଗ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ମେଘା ଧାରା ବାହୀକ ମାୟା ଯେଉଁ ସିରୀଏଲ୍ କି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ମାୟା ଶିରିଏଲ ରେ ହିରୋଇନ୍ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରୁଦ୍ରି ଙ୍କୁ ।

ଯାହାଙ୍କୁ ଆପଣ ସବୁଦିନ ମାୟା ଧାରା ଵାହିକ ରେ ଦେଖୁଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ତାଙ୍କୁ ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ କରିପାରିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ସେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି । ରୁଦ୍ରୀ ମାୟା ଶୀରିଏଲ କରିବା ପୂର୍ବ ରୁ ସେ ସରଗମ ସିରୀଏଲ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ରୁଦ୍ରୀ ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ଜାସ୍ମିନି ରଥ ସେ ଯେମିତି ଚୂଲ୍ ବୁଲି ତା ଠାରୁ ସେ ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ଅଧିକ ଚୁଲ୍ ବୁଲି ।

ସେ ଅଭିନୟ ଅପେକ୍ଷା ନାଚ କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ କରିଥାଆନ୍ତି । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଠ ପଢୁଛନ୍ତି +୩ ଫାଷ୍ଟ ୟିଅର୍ ଆଉ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ହେଉଛି ସାଇନ୍ସ । ସେ ପ୍ରଥମେ ଜି ସାର୍ଥକ ର ସରଗମ୍ ଧାରାବାହିକ ରେ ସାନ ଭଉଣୀ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ସେ ଲିଡ ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ମନ୍ ଦୁଃଖ ଥିଲା । ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ସେ ନାଗିନୀ ଭଳି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ କିନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଆ ରେ ନାଗୀନି ଧାରାବାହିକ ନଥିବା ରୁ ସେ ଅଭିନୟ ରେ ଏତେ ମନ୍ ଦେଉନଥିଲେ ।

ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ଯେତେବେଳେ ମାୟା ଧାରାବାହିକ ପାଇଁ ଅଡିସନ ଦେଇଥିଲେ ସେ ଭାବି ନ ଥିଲେ ଯେ ଚାଂଶ ପାଇବେ ବୋଲି କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସେ ସିଲେକ୍ଟ ହୋଇଥିଲେ । ଋଦ୍ରୀ ଙ୍କ ପରିବାର ରେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଜଣ ଭାଇ ଓ ମାମୁଁ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଦୁଇ ଭାଇ କେହି ଭଉଣୀ ନଥିବା ରୁ ସେ ସଭିଙ୍କ ର ଗେହ୍ଲା । ରୁଦ୍ର ସୁଟିଂ ସେଟ୍ କୁ ରୁଟି ଓ ଚିଲିକୋବି ନେଇଥାନ୍ତି ଆଉ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖୁଆଇଥାନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଘରେ ଏକୁଟିଆ କେମିତି ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ (Anubhav Mohanty) ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆଖି ଲୁହରେ ଭିଜିଯିବ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *