Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ , ମାୟା ସିରିଏଲ ନାଗୁଣୀ ହୋଇଥିବା ମଞ୍ଜରିଙ୍କ ପରିବାର

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ମାୟା ଧାରାବାହିକ ଦେଖିଥିବେ । ସେଥିରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ମଞ୍ଜରୀ ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣି ଥିବେ ନାଗୁଣୀ ଚରିତ୍ର ରେ । ହଁ ନାଗୁଣୀ ଭୂମିକା ରେ ବେଶ୍ ଆକର୍ଷିତ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ମଞ୍ଜରୀ । ମଞ୍ଜରୀ ଙ୍କ ପ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଲା ଅମ୍ବିକା ଏବଂ ବେଳେ ବେଳେ ଘର ଲୋକେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ରେ ତ୍ଵୀଙ୍କଲି ଡାକନ୍ତି। ମଞ୍ଜରୀ କଟକ ରେ ରୁହନ୍ତି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ସହ। ଛୋଟ ବେଳୁ ନାଚ ଓ ଅଭିନୟ ରେ ନିଜର ଦକ୍ଷତା ଦେଖେଇବେ ବୋଲି ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ବାପା ମା ଙ୍କ ଗୋଟେ ଝିଅ ବୋଲି ମଞ୍ଜରୀ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଲୋକ ପରିଚିତ ହୋଇଗଲେ ।

ଅମ୍ବିକା ଙ୍କ ସ୍ଵପ୍ନ ଥିଲା ଯେ ସେ ବଡ଼ ପରଦା ରେ କାମ କରିବେ ବୋଲି ଯାହା ତାଙ୍କ ସ୍ଵପ୍ନ ଆଜି ପୂରଣ ହୋଇଗଲା । ସେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ମାୟା ଧାରାବାହିକ ରେ । ସେ ମାୟା ଧାରାବାହିକ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରି ବର୍ତ୍ତମାନ ବେଶ୍ ପରିଚିତ । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆଜି ମାୟା ଧାରାବାହିକ ଟି ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ବର ୱାନ ଧାରାବାହିକ ହୋଇପାରିଛି । ମଞ୍ଜରୀ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି । ମଞ୍ଜରୀ ଆଗରୁ ବହୁ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ଅଡ଼ିସନ୍ ଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସଫଳ ହୋଇ ନଥିଲେ । ସେ ବହୁ ଅଡ଼ିସନ୍ ଦବା ପରେ ମାୟା ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ଅଡିସନ୍ ଦେଇଥିଲେ ଓ ସଫଳ ମଧ୍ୟ ହେଇଥିଲେ

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *