Breaking News

ମଣିଷ ହାତରୁ ପାଣି ପଇଲା କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା, ଏହା ଦେଖି ଲୋକମାନେ ହେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ, ଦେଖନ୍ତୁ Video …

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ସାପର ନାମ ଶୁଣି ବଡ ଲୋକମାନେ ଭୟ ହୋଇଯାନ୍ତି ଯଦି ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଭୟ କଳ୍ପନା କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି କି ଏକ ବିଶାଳ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ସାପ ଯାହାର ମୁହଁ ରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବାଲତି ରେ ପାଣି ଢାଳୁଛି |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବା ପରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ବାସ୍ତବରେ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଋତୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏବଂ ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ଏହି ଦିନ ତାପମାତ୍ରା ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଣିଷ ପଶୁ ପକ୍ଷୀ ଏବଂ ପ୍ରାଣୀ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ତାପକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପଦ୍ଧତି ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତି |

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ପଶୁ ଏବଂ ପକ୍ଷୀ ନିଜକୁ ଉତ୍ତାପର କ୍ରୋଧରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଜଳ ନିକଟରେ ବସିଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ |

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ କ’ଣ ଅଛି ଯାହା ଦେଖି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଦ ତଳେ ଭୂମି ଖସିଯାଉଛି | ବାସ୍ତବରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ସାପ ଉତ୍ତାପର କ୍ରୋଧକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ କାହାର ଘର ପାଖରେ ଟ୍ୟାପ ପାଖରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛି|

ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟା ଅନୁଭବ କଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାର କାରଣ ହେଉଛି ଯେ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରାକୁ ଉତ୍ତାପରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ସାପ ମୁଣ୍ଡରେ ପାଣି ଢାଳୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ଭାଇରଲ ହବାରେ ଲାଗିଛି

About odisha news

Check Also

ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ଏହି ଯୋଜନାରେ ପ୍ରତି ମାସକୁ ମିଳିବ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା, ଦେଖନ୍ତୁ କଣ କଲେ ଆପଣକୁ ମିଳିବ ଟଙ୍କା !

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ବଡ଼ ଖବର ମୋଦି ସରକାରଙ୍କର ଏହି ଯୋଜନାରେ ପ୍ରତି ମାସ ମିଳିବ 5000 ଟଙ୍କା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 4 କୋଟି …

Leave a Reply

Your email address will not be published.