Breaking News

ମହାଦେବଙ୍କର ସବୁଠୁ ପ୍ରିୟ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏହି ତିନୋଟି ରାଶି, ଶିବ ରାତିରେ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

ମେଷ ରାଶି

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ମେଷ ରାଶି ଶିବଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହୋଇଥାଏ|ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କୁ ଧନ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କିମ୍ବା ଉପାସନା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ|ଯଦି ତୁମର ରାଶିର ହେଉଛି ମେଷ ଏବଂ ତୁମେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛ ତେବେ ଓଁ ନମଃ ଶିବାୟ ଜପ କରନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ମାସରେ ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ ସମ୍ପନ୍ନ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ଚାକିରି ପାଇବେ|

ମକର ରାଶି

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଶନି ହେଉଛି ମକର ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ଏହି ରାଶି ମଧ୍ୟ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରିୟ|ଭଗବାନ ଶିବ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ସର୍ବଦା ଅନୁଗ୍ରହ ବଜାୟ ରଖନ୍ତି|ମକର ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅସୁବିଧା ଶ୍ରାବଣ ରେ ଦୂର ହେବ|

ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ |ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସେହିପରି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଏହି ଜାଗରରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ|

କୁମ୍ଭ

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏହି ଶିବରାତ୍ରି ରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ।ଶିବଙ୍କ କୃପା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ କିଛି କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, ପ୍ରତିଦିନ ଓଁ ନମଃ ଶିବାୟ ଜପ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ|ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ପାଇଁ ପବିତ୍ର ହୃଦୟ ସହିତ ଉପାସନା କରନ୍ତ |ତୁମର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ|

About odisha news

Check Also

ଶ୍ରାବଣ ମାସରେ ( ନନ୍ଦୀ ) କାନରେ କହିଦିଅନ୍ତୁ ଏହି ଶବ୍ଦ, ଆଉ ତାପରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଚମତ୍କାର, ଧନର ବର୍ଷା ହେବ…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଶ୍ରାବଣ ମାସ ଅର୍ଥାତ ବର୍ଷ ଜଳଭରା ଏବଂ ସବୁଜ ଜିମା ପରିବେଶ ଏହି ମାସରେ ଧରିତ୍ରୀ ସୁନ୍ଦର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.